تولید گریل در تهران – مفید


اگرچه امروزه تعداد مسکن ها به دلیل افزایش جمعیت رو به افزایش است و اکثر مردم مجبور به پذیرش مسکن هستند، اما به جرات می توان گفت کباب پز و غذاخوری وجود ندارد. با وجود مشغله کاری، بسیاری از خانواده ها ممکن است زمان زیادی برای ماندن در طبیعت و کباب کردن در دل طبیعت نداشته باشند. و همین طور خرید کباب از رستوران هرگز نمی تواند جایگزین کباب های خانگی شود.

به همین دلیل است که اغلب افراد تمایل دارند یک گریل کوچک تهیه کنند و آن را در گوشه بالکن منزل خود بگذارند، هر زمان که خواستند یک کباب پز تازه و خانگی یا برای مجالس و مهمانی های خود داشته باشند، به سادگی و به سرعت یک کباب خانگی خوشمزه تهیه کرده و خودتان بپزید.

آپارتمان نشینی در شهرهای بزرگی مانند تهران رواج بیشتری دارد و به خصوص در سال های اخیر تعداد ویلاهای قدیمی در شهر کاهش یافته و تعداد آپارتمان ها افزایش یافته است. اما علاقه مردم به تهیه کباب و غذای کبابی همچنان وجود دارد. به همین دلیل بسیاری از تولیدکنندگان انواع و اندازه های مختلف گریل را تولید کرده اند تا هرکسی بتواند با توجه به فضایی که برای نصب و قرار دادن گریل در منزل خود در نظر گرفته مناسب ترین دستگاه را خریداری کند.

شرکت ها و کارگاه های مختلف تولید گریل در تهران، مطابق با نیاز جامعه امروزی و با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی از نظر ابزار و لوازم پخت و پز، انواع گریل با طرح ها و مواد مختلف را تولید و توزیع می کنند. در زیر چند نمونه از تولیدکنندگان گریل در تهران را ارائه می دهیم تا با مراجعه به سایت فروشنده و یا مراجعه حضوری بتوانید تجهیزات مورد نظر خود را تهیه کنید.

تولید شده توسط باربیکیو آشپزخانه تهران

تولید گریل آشپزخانه تهران با استفاده از چدن مستحکم و مرغوب، حجم های فلزی مرغوب، دستگیره های استیل تضمینی و چوب طبیعی توانسته است گریل های بسیار زیبا و باکیفیت تولید و به مشتریان خود تحویل دهد. تمامی گریل های تولیدی شرکت باربیکیو آشپزخانه تهران دارای رنگ کوره ای و عایق سوپاپ جهت جلوگیری از زنگ زدن اجزای گریل می باشد. مزیت دیگر کباب پز شرکت آشپزخانه تهران، برش را به حداقل می رساند و لبه های تیز دستگاه را از بین می برد. این مزیت علاوه بر ایجاد جلوه ای زیبا بر روی گریل ها، نظافت دستگاه را نیز بسیار آسان کرده است.

گریل امی

یکی دیگر از شرکت های تولیدی کباب پز و کباب پز در تهران کباب پز امین است که با بیش از ۴۰ سال سابقه در این زمینه به تولید بهترین و با کیفیت ترین منقل های گازی و زغالی ادامه می دهد. کلیه تجهیزات تولید شده در شرکت باربیکیو امین قبل از عرضه به بازار توسط متخصصین کنترل کیفیت به دقت بررسی شده و پس از آن به مشتریان عرضه می شود.

من گریل میخوام

از دیگر تولیدکنندگان کباب پز فلزی باکیفیت تهران باید به کباب پز طاها اشاره کرد که با حدود ۲۰ سال سابقه در این زمینه همچنان به تولید و عرضه گریل های مرغوب و زیبا به بازار می پردازد.

کباب پز کاریا

تولیدی باربیکیو کاریان به عنوان یکی از تولیدکنندگان منقل فلزی و منقل آهنی، انواع گریل های مناسب برای تراس، حیاط، ویلا و بالکن ساختمان های آپارتمانی را تولید و عرضه می کند. یکی از ویژگی های تولید گریل کاریان این است که امکان ساخت گریل سفارشی در این کارگاه وجود دارد. لذا می توانید با این شرکت تماس گرفته و ساخت طرح مورد نظر خود را سفارش دهید. در این تولید طبق نظر و سلیقه مشار انواع بادگیر، کباب پز چرخ دار و حتی کباب پز با انواع سینی های چوبی و فلزی و کابین و محفظه های زغالی قابل ساخت و سازندگی می باشد.