توزیع یخچال و فریزر بین ذینفعان کمیته امداد خوزستان – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر جمال لحظه وی بعدازظهر دوشنبه در گفت و گو با رسانه ها از توزیع کولر و یخچال برای رفع مشکلات سرمایشی در منازل مشمولان کمیته امداد خوزستان خبر داد و افزود: در فاز اول اجرای این طرح ۶۰۰ کولر و ۱۲۰۰ یخچال فریزر در نظر گرفته شده است. توزیع شد و این اقدام در تابستان سال جاری اجرا شد و همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه توزیع تجهیزات برودتی با اولویت مناطق محروم خوزستان خواهد بود، گفت: توزیع تجهیزات برودتی اعم از کولر و یخچال به گونه ای انجام می شود که بخشی از مشکلات مشتریان برطرف و بهبود یابد. کیفیت. اولویت با مشتریانی است که در مناطق کم درآمد زندگی می کنند.

لحظه وی افزود: این تعداد کولر با حمایت استان بین مشتریانی که لوازم و تجهیزات سرمایشی ندارند با اولویت ساکنان مناطق فقیرنشین با توجه به شرایط آب و هوایی هر اقلیم توزیع می شود.

مدیر کل کمیته امداد خوزستان تصریح کرد: با همکاری خیرین، خیرین و سازمان ها خرید کولر گازی ساماندهی می شود و اولویت با خانواده هایی است که کولر ندارند.

لحظه وی با بیان اینکه اهدای کولر به نیازمندان و کمپین کولر از کار ابتکاری امدادگران جهادی در روزهای گرم خوزستان است، گفت: جمع آوری کمک های مردمی برای خرید کولر برای نیازمندان و مستمندان در این روز آغاز شده است. شکل کمپین تهویه مطبوع

وی همچنین هدف از راه اندازی این کمپین را ارائه سیستم سرمایشی به نیازمندان اعلام کرد و یادآور شد: خیرین می توانند از طریق مراکز خیریه و دفاتر کمیسیون امداد استان و یا با سفارش کد #۰۶۱*۸۸۷۷* به نیازمندان کمک کنند. ارائه