تمرین دیزی کیچ چیست، چگونه می توانید آن را انجام دهید؟تمرین بر انرژی تأثیر می گذارد

دیزی پروتئین خود را بعد از یک تمرین سخت مصرف می کند. دیزی پس از یک تمرین سخت استراحت می کند و پروتئین خود را مصرف می کند. پروتئین برای تون عضلات و سلامت کلی مهم است. انرژی بدن ما را تامین می کند.
می‌تواند کالری‌هایی را فراهم کند که می‌توان از آن برای گرسنگی بعد از تمرین استفاده کرد. دیزی از غذاهای ناسالم اجتناب می کند. دیزی پس از یک تمرین سخت، شیک پروتئینی خوب را دوست دارد.
وعده های غذایی تقلب
هیچ کس دوست ندارد هر روز همان وعده های غذایی خسته کننده را بخورد. دیزی غذاهای تقلب را دوست دارد. شادی بزرگی برای او به ارمغان می آورد. دیزی هر چند وقت یک بار عاشق تقلب می شود تا به او کمک کند رژیم غذایی خود را تحت کنترل داشته باشد.
در اینجا غذاهای تقلب مورد علاقه دیزی آمده است: پیتزا، دونات، و ساندویچ پنیر کبابی. دیزی این تقلب را فقط یک بار در ماه یا یک هفته در میان می خورد.


تمرین دیزی کیچ

دیزی کیچ یک یوتیوبر مشهور، مدل تناسب اندام و تأثیرگذار رسانه های اجتماعی است. او در ایالات متحده به دنیا آمد و بزرگ شد. او تقریباً ۵ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.
او همچنین در گذشته عضو هایپ هاوس بود. اینجا جایی است که تأثیرگذاران برتر برنامه گرد هم می آیند تا در خانه های واقعی محتوا ایجاد کنند. دیزی یک وبلاگ نویس سبک زندگی و تناسب اندام برای دنبال کنندگانش است.
ملیت: آمریکایی
حرفه ای: مدل تناسب اندام، اینفلوئنسر و یوتیوبر
تاریخ تولد: ۱۲ آگوست ۱۹۹۹
دیزی می تواند یک رژیم غذایی سالم و قابل اعتماد برنامه ریزی کند. دیزی نکات تناسب اندام خود را از طریق یوتیوب و اینستاگرام به اشتراک می گذارد.
او یک کارشناس غنیمت تایید شده با یک غنیمت زیبا است. همه اینها بدون جراحی به دست آمد. بیایید در مورد دیزی و قد او بیشتر بدانیم.


تمرین ساعت شنی دیزی کیچ چیست و چگونه می توانید آن را انجام دهید؟

اگر یوتیوب ندارید، در اینجا تمریناتی است که کیچ در تمرین ساعت شنی خود انجام می دهد.
کرانچ های اصلی – ۱ دقیقه
اول، کرانچ. با دراز کشیدن به پشت، در حالی که قسمت پایین کمرتان روی میز باشد، شروع کنید. کیچ برای انجام کرانچ پاهایش را روی میز بالا می برد. دستان خود را در دو طرف سر قرار دهید و سپس تنه خود را به سمت زمین فشار دهید. می توانید روند را معکوس کنید تا به موقعیت اولیه خود بازگردید.

ضربات دوچرخه در ۱ دقیقه

لگد زدن دوچرخه را می توان در حالت دراز کشیدن روی شکم انجام داد. دست های خود را موازی سر خود نگه دارید. حالا شانه های خود را از سطح زمین بلند کنید. اکنون پاهای خود را از زمین بلند کرده و زانوهای خود را خم کنید. پای راست خود را صاف کنید. سپس زانوی چپ خود را به سمت خود بچرخانید. در مرحله بعد، زانوی چپ خود را به سمت خود حرکت دهید و سپس بدن خود را بچرخانید تا آرنج چپ به سمت راست شما برخورد کند. برای ادامه تمرین، طرف را عوض کنید. در طول تمرین شانه ها و پاهای خود را بالا نگه دارید.


چاقوهای جک – ۱ دقیقه، ۱۵ در هر طرف

با دراز کشیدن به پشت شروع کنید. سپس می توانید با دراز کشیدن به پشت انگشتان پا را لمس کنید. نیم تنه خود را پایین بیاورید و سپس بازوهای خود را در پشت سر دراز کنید. بین هر لمس، گردن خود را بالا نگه دارید. با دراز کشیدن به پشت شروع کنید. با دراز کشیدن به پشت، در حالی که بازوهای خود را در پشت خود دراز کرده اید و پاهای خود را مستقیماً به سمت جلو قرار دهید، شروع کنید. در مرحله بعد، دست ها و پاهای خود را بالا بیاورید تا پاهایتان با زمین تماس داشته باشند. پس از مدتی به حالت اولیه برگردید.
پیچ و تاب های روسی یک دقیقه
شما باید روی پشت خود دراز بکشید و زانوهای خود را خم کنید و سپس روی زمین بنشینید. پشت شما باید صاف باشد. به جلو خم شوید و پاهای خود را از زمین بلند کنید. برای چرخش، به یک طرف خم شوید و تا جایی که ممکن است بدون تماس با زمین حرکت کنید. سپس، در جهت مخالف حرکت کنید. اطلاعات بیشتر در مورد پیچ ​​و تاب های روسی در دسترس است.
ضربه زدن به انگشتان پا به مدت ۱ دقیقه
این تمرین کلاسیک پیلاتس هم عضلات راست روده و هم عضلات تراورس را هدف قرار می دهد. پاهای خود را روی میز قرار دهید. پاهای خود را روی میز قرار دهید و زانوهای خود را خم کنید. هسته خود را درگیر کنید. سپس پای راست خود را پایین بیاورید و پاهای خود را به زمین بزنید. پای چپ باید روی میز صاف باشد. سپس پای چپ را روی تبلت قرار دهید.

تمرین دیزی کیچ


کرانچ دوچرخه، ۱ دقیقه، ۱۵ در هر طرف

از دوچرخه می توان برای ضربات پا نیز استفاده کرد. یک پا را روی پشت قرار دهید و پای دیگر را خم کنید. سپس پای مخالف را روی زانوی خود قرار دهید. سپس پای دیگر خود را ۹۰ درجه خم کنید. برای لمس زانوی خم شده، آرنج خود را به سمت مخالف خم کنید. هر طرف را می توان برای ۱۵ تکرار یا ۳۰ ثانیه انجام داد. اطلاعات بیشتر و تغییرات را می توانید در اینجا در مورد نحوه اجرای کرانچ دوچرخه پیدا کنید.
ضربه قیچی ۱ دقیقه
ضربات قیچی زمانی است که پاهای خود را ۴۵ درجه بالا می آورید در حالی که کمر خود را صاف نگه می دارید. هسته خود را درگیر کنید و پاهای خود را به پهلو دراز کنید. سپس، پایی را که در بالا قرار دارید تغییر دهید.
کرانچ معکوس – ۱ دقیقه
کرانچ معکوس: می توانید روی شکم خود دراز بکشید و پاهای خود را دراز کنید. عمیق نفس بکشید، باسن خود را از روی زمین بلند کنید و قسمت مرکزی بدن خود را درگیر کنید. در مرحله بعد، پاهای خود را بالای سینه بالا بیاورید. در حین بازدم به حالت اولیه خود بازگردید. این فقط یک نمونه است. برای تقویت هسته او، دریابید که کدام فرد مشهور کرانچ معکوس انجام می دهد.
ضربات پروانه: یک دقیقه
ضربات پروانه ای را می توان با دراز کشیدن به پشت و باز کردن دست ها انجام داد. پاهای خود را به سمت سقف بلند کنید. سپس پاهای خود را پایین بیاورید تا ۴۵ درجه زیر زمین قرار گیرند. پاهای شما باید مانند شنا کردن حرکت کنند.


کلمات پایانی

این مقاله در مورد برنامه آموزشی دیزی کیچ بود. تمرینات دیزی کیچ می توانست انگیزه ای باشد. با تلاش خود سازگار باشید. نتایج زمان می برد تا نتایج را نشان دهند. قبل از شروع یک برنامه تناسب اندام، شناخت بدن خود بسیار مهم است. به همین دلیل مهم است که با یک متخصص مشورت کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر