تعیین تکلیف واگذاری اسناد زمین مسکونی مردم آبپخش ادامه دارد – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرنگار مهر ، ابراهیم رضایی چهارشنبه شب در مراسم پروژه های برق آبپخشی به مناسبت هفته دولت اظهار داشت: سال گذشته مشکلات و مشکلاتی در حوزه برق وجود داشت و در دولت سیزدهم شاهد اقدامات خوبی هستیم و علیرغم تحریم ها و تحریم ها و … بدهی و …، امسال خاموشی برنامه ریزی شده نداشتیم.

وی افزود: صنعت امسال نیز به دلیل برنامه خاموشی که به آنها ارائه شد، رضایت بیشتری داشت. تولید با معیشت مردم ارتباط مستقیم دارد و باید کاری کنیم که برق صنعتی در تابستان قطع نشود و گاز در زمستان قطع نشود.

نماینده مردم دشتستان در شورای اسلامی تصریح کرد: همه در دولت و مجلس متفق القول هستند که وزیر نیرو عملکرد بسیار خوبی داشته و در این مدت کارهای خوبی انجام شده است.

رضایی افزود: در این تابستان گرم خدمات گسترده از این دستگاه خدمتگزار ما دیدیم بدهی های برق به بخش خصوصی و عدم تولید برق باقی مانده است، اما معادل آن کار می کند نوسازی فضاها ساخته شد و نیروگاه ها به بهره برداری رسید و فرهنگ سازی خوبی صورت گرفت تا در بخش برق قطعی برق و تابستانی آرام نداشته باشیم.

وی مشکلات و مشکلات مردم در تامین آب را برجسته کرد و افزود: مردم و کشاورزان منطقه تشنه هستند و انتظار داریم با تکمیل طرح ها مشکل آب حل شود.

رضایی تاکید کرد: استاندار بوشهر و فرماندار دشتستان نیز در تعیین واگذاری اسناد زمین برای اهالی آبپخش پیگیر هستند و پیگیری ها با حمایت مردم به جاهای خوبی رسیده است که امیدواریم تکمیل شود. مردم مالک هستند و باید به حقوق خود برسند.