تست سناتور آلاسکا ، لورا رینبولد ، کووید -۱۹ مثبت اعلام شد


تست قانون کووید -19 در یک قانونگذار آلاسکایی که به دلیل امتناع از پوشیدن ماسک توسط یک شرکت هواپیمایی ممنوع اعلام شده بود.

سناتور ایالتی لورا رینبولد سه شنبه شب در خانه بود و در آنجا به دوستان خود در فیس بوک گفت که تحت تأثیر دستورالعمل های CDC برای استفاده از تایلنول “کاملاً تحت تأثیر” قرار گرفته است و تصمیم گرفت “دستور” خود را تهیه کند.

“نوبت من است که با کووید مبارزه کنم. بازی را ادامه دهید!” به نظر شما چه کسی برنده خواهد شد؟ هنگامی که من آن را شکست می دهم ، من درباره دستور غذایم به شما می گویم. “

“من مقدار زیادی ویتامین ABCD و کوئرستین و روی سیترات مصرف می کنم. ویتامین e و آسپرین برای کاهش زایمان من خوش شانس هستم که ivermectin ‘D-covidar’ را دریافت کرده ام. “

FDA اخیراً هشدار شدیدی در مورد استفاده از ایورمکتین انسان یا حیوان برای درمان کووید -19 صادر کرده است – آنتاگونیست انگلی که برای درمان کرم های گرد استفاده می شود.

رینبولد ایورمکتین را توصیف کرد ، که FDA در یک پست در رسانه های اجتماعی نسبت به استفاده از آن به عنوان “ضد کوویدر” برای درمان کووید -19 هشدار داد.
AP
سناتور دیوید ویلسون سناتور آلاسکا نیز مبتلا به کووید -19 مثبت شد.
سناتور دیوید ویلسون سناتور آلاسکا نیز مبتلا به کووید -19 مثبت شد.
AP

Rainbowld در بهار امسال هنگامی که از سوی خطوط هوایی Alaskan ممنوع شد و مجبور شد با یک قایق 750 مایلی به رأی برسد به عنوان مخالف لایحه فوریت های بهداشت عمومی قایقرانی کرد. آلاسکا تنها خط هوایی است که از منطقه لنگر-منطقه به جونو پرواز می کند.

بر اساس گزارش Anchorage Daily News ، سناتور جمهوریخواه ایالت دیوید ویلسون ، سناتور دوم جمهوریخواه ، نیز مثبت تشخیص داده شد.

دیدگاهتان را بنویسید