ترفندهایی برای تمیز کردن لباس برای اشخاص حقیقی تحت تأثیر اگزما


گروه اقامت ایرنا – نحوه تمیز کردن لباس ها به ابعاد داروها شیمیایی فعلی در داروها شوینده ضروری است. جفری ام. کوهن، دکتر متخصص منافذ و پوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید استادیار کالج پزشکی دانشکده ییل در نیوهون، کانکتیکات، می گوید: «محدوده داروها شوینده لباس خطا ممکن است خوب کابوس دقیق برای اشخاص حقیقی تحت تأثیر اگزما باشد. دکتر کوهن می گوید: برخی اجتناب کرده اند محصولات لباسشویی شامل داروها شیمیایی هستند کدام ممکن است می توانند منافذ و پوست را تحریک کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر گونه تحریک پوستی ممکن است باعث اگزما شود. طبق آگاه صفحه بحث سراسری اگزما، این محصولات می توانند باعث خارش، سوزش، قرمزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر علائم شوند.

پیتر لیو، MD، MD، یکی اجتناب کرده اند بنیانگذاران وسط یکپارچه اگزما شیکاگو را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکی اجتناب کرده اند اعضای هیئت مدیره صفحه بحث سراسری اگزما می گوید: «اگرچه محصولات شستشو قابل انجام است عظیم ترین دلیل برای اگزما نباشند، با این حال توضیحات بدون شک ای هستند.

او افزود: «وقتی سعی می کنیم منافذ و پوست تحریک شده را آرام کنیم، هر مولکولی ممکن است کمک تنبل. دکتر لیو می‌گوید: «متعاقباً تحقق بخشیدن تمام محصولاتی کدام ممکن است باعث این تحریک نمی‌شوند، اجتناب کرده اند جمله محصولات لباس‌شویی، بیشتر اوقات {مفید است}.

منافذ و پوست هر کس مشخص است، متعاقباً قابل انجام است خوب محرک روی عکس تأثیر نداشته باشد. در واقع، قابل انجام است به سختی آزمون را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطا اندازه بکشد به همان اندازه بفهمید چه چیزی برای منافذ و پوست ممکن است بیشتر است. در همین جا مراحلی موجود است کدام ممکن است می توانید {برای شروع} استراتژی کنار هم قرار دادن سازی برای واسطه اگزما انجام دهید.

اجتناب کرده اند پاک کننده های معطر

کوهن می گوید: «به طور گسترده، اشخاص حقیقی تحت تأثیر اگزما باید اجتناب کرده اند هر چیزی کدام ممکن است معطر است، اجتناب کرده اند جمله داروها شوینده، احساسی کننده ها، را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورقه های خشک کن اجتناب کنند. [با عطر] حتی وقتی این پاک کننده ها طبیعی هر دو خالص باشند، عطرها می توانند باعث اگزما شوند. ضروری است کدام ممکن است اشخاص حقیقی تحت تأثیر واکنش آلرژیک اجتناب کرده اند پاک کننده های “با بیرون عطر” استفاده کنند.

لیو “هیپوآلرژنیک” می گوید: چیزهای عکس کدام ممکن است باید جستجو در آنها باشید تنتورهایی هستند کدام ممکن است می توانند برای منافذ و پوست تمایل اگزما مشکلاتی تحمیل کنند. در جاری حاضر محصولاتی همراه خود عنوان «ظریف بیش اجتناب کرده اند حد» {فهرست شده}‌اند، با این حال این می تواند یک اصطلاح معمول نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایندگی‌ها می‌توانند با بیرون نشان دادن چیزی اجتناب کرده اند آن استفاده کنند، متعاقباً ما باید مراقب این شناسایی باشیم از قابل انجام است گمراه‌کننده باشد.

در گذشته اجتناب کرده اند حمل لباس جدید آنها را بشویید

لیو می‌گوید: «متنوع اجتناب کرده اند لباس‌های جدید شامل اسپری‌های تقویت می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها شیمیایی هستند کدام ممکن است می‌توانند برای منافذ و پوست فوق العاده تحریک‌کننده باشند. هیچ تجزیه و تحلیل آشکار شده ای {در این} زمینه {وجود ندارد}، با این حال محققان دانشکده استکهلم سوئد ۶۰ لباس جدید را آزمایش کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود ۱۰۰ ماده شیمیایی را روی لباس ها ایجاد کردند کدام ممکن است می توانند منافذ و پوست را تحریک کنند.

لباس های شخصی را بیش از حد همراه خود داروها شوینده نشویید

بنیاد اگزما طرفدار می‌تنبل لباس‌های شخصی را همراه خود ملاحظه به مقدار طرفدار شده روی برچسب محصول شوینده هر دو کمتر بشویید به همان اندازه هیچ گونه باقی‌مانده داروها شوینده روی لباس‌ها باقی نماند. کوهن می گوید: «به طور گسترده، بیشتر است اجتناب کرده اند محصولات شوینده چون آن است روی برچسب طرفدار شده است بیشترین استفاده را ببرید. علاوه بر این، اگر اجتناب کرده اند داروها شوینده هر دو پاک کننده در لفاف های پلاستیکی استخدام می کنید، قابل انجام است اجتناب کرده اند داروها شوینده بیش اجتناب کرده اند خواستن شخصی برای لباس های شخصی بیشترین استفاده را ببرید. بنیاد اگزما ردیابی می تنبل کدام ممکن است بیشتر است خوب پاک کننده مایع با بیرون پوسته محدوده کنید.

نکاتی برای شستن لباس برای افراد مبتلا به اگزما

واشر را بیش اجتناب کرده اند حد پر نکنید

بار کردن لباس‌ها همراه خود مقدار صحیح لباس نشان می دهد که داروها شوینده لباس‌شویی {به درستی} رفع می‌شوند. لیو می گوید: «در همه زمان ها اندیشه خوبی است کدام ممکن است دستورالعمل های سازنده تجهیزات های شخصی را دنبال کنید. چرا؟ لیو می افزاید: «دوباره پر کردن بیش اجتناب کرده اند حد لباسشویی ممکن است باعث آلوده نشده کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید باقی مانده داروها شوینده بی تأثیر روی لباس شود.

اجازه دهید چرخه مناسب شستشو اجرا شود

اجرای مناسب چرخه شستشو ضروری است از باعث تبدیل می شود داروها شوینده اجتناب کرده اند روی لباس شسته شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود منافذ و پوست تصمیم نداشته باشد. قابل انجام است بخواهید لباس های شخصی را ۲ بار آبکشی کنید.

لیو می‌گوید: «در نظر گرفته شده می‌کنم دوبار آبکشی لباس‌ها قابل انجام است برای برخی اشخاص حقیقی مفید باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب ارزش امتحان کردن را دارد.» متنوع اجتناب کرده اند خانوار ها در صورتی کدام ممکن است منافذ و پوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگزما یکباره تحریک نشوند نیازی به دوبار آبکشی ندارند، اگرچه برخی اجتناب کرده اند خانوار ها این کار را به طور مرتب انجام می دهند. نکته کلیدی {در این} زمینه، به آگاه کوهن، اینجا است کدام ممکن است “به همان اندازه روزی کدام ممکن است اجتناب کرده اند شوینده صحیح استفاده تبدیل می شود، نیازی به دوبار شستشو نیست. »

نکاتی برای شستن لباس برای افراد مبتلا به اگزما

هنگام تمیز کردن لباس ها همراه خود کف دست تنظیم کنید

اگر لباس ها را همراه خود کف دست می شویید، مثبت شوید کدام ممکن است داروها شوینده به خوبی در آب رفع شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس خوشایند آبکشی کنید. لیو می گوید کدام ممکن است هر نوع پاک کننده ای البته است منافذ و پوست را تحریک می تنبل. داروها شوینده همراه خود کمک به تجزیه روغن را انتخاب کنید و انتخاب کنید راحتی در ترکیب کردن کردن آن همراه خود آب کار می کنند. لیو دلیل می‌دهد: «منافذ و پوست ما روغن‌هایی به تماس گرفتن «لیپید» روی مرحله شخصی دارد کدام ممکن است فوق العاده مهم هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاک‌کننده‌ها می‌توانند این چربی‌ها را اجتناب کرده اند بین ببرند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سد پوستی آسیب برسانند.

این دلیل است، اجتناب کرده اند مقدار ماده شوینده درج شده بر روی برچسب محصول (را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹ تا حد زیادی) بیشترین استفاده را ببرید. لیو می گوید، علاوه بر این هنگام استفاده اجتناب کرده اند صابون هر دو داروها شوینده اجتناب کرده اند هر مرتب سازی، مشابه هنگام تمیز کردن لباس هر دو ظرف، دستکش بپوشید.

نکاتی برای شستن لباس برای افراد مبتلا به اگزما

اجتناب کرده اند احساسی کننده های پارچه هر دو ورق های خشک کن استفاده نکنید

کوهن می‌گوید: «احساسی‌کننده‌های عظیم، پارچه‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورقه‌های خشک‌کننده در همه زمان ها معطر هستند کدام ممکن است می‌توانند باعث اگزما شوند. کوهن اظهار داشت: “به علاوه، این محصولات شامل داروها شیمیایی بیشتری هستند کدام ممکن است قابل انجام است شخص به آنها حساسیت داشته باشد.”

لیو می گوید: احساسی کننده های پارچه قابل انجام است شامل متیل ایزوتیازولینون باشند کدام ممکن است خوب آلرژن غیرمعمول نیست کدام ممکن است ممکن است باعث مشکلات پوستی دقیق شود. متعاقباً در صورت شک اجتناب کرده اند استفاده اجتناب کرده اند محصولات احساسی کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاغذهای خشک کن .

به لباست کف دست نزن

چون آن است احساسی کننده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورقه های خشک کن می توانند برای برخی اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی تحت تأثیر اگزما آزار دهنده باشند، اسپری های دوده نیز ممکن است برای این اشخاص حقیقی اشکال ساز باشد. کوهن می گوید: «آهار ممکن است برای اشخاص حقیقی تحت تأثیر اگزما اشکال ساز باشد، از داروها شیمیایی فعلی در اسپری های اهر ممکن است منافذ و پوست را تحریک تنبل.