تردد در تمامی محورهای ارتباطی استان بوشهر برقرار است – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانعبدالکریم اخترشناس در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پس از بارندگی شدید پنجشنبه شب، چندین محور ارتباطی استان بوشهر به ویژه بزرگراه خلیج فارس در دو نقطه برازجان – دالکی محدوده روستای راهدار و باند برازجان، میدان مایوه و منطقه تره بار (دو خط جلو) مسدود شد.

وی افزود: همچنین بزرگراه سیراف کیلومتر پنج پل ماندن تا ورودی شهر آقا (خط برگشت) و امتداد همان بزرگراه روبروی روستا بووری امشب هم مسدود شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر تصریح کرد: چندین راه روستایی از جمله لاور – دشت – پلنگ و شنبه – درویشی نیز امروز برای چند ساعت مسدود شد.

وی افزود: محور شریانی منطقه اهرم – فراشبند تونل پیامبر اکرم (ص) استد) کوه نیز ریزش کرد و پس از چند ساعت تلاش راهداران و سایر تیم های امدادی، راه های مسدود شده در شهرهای دشتستان، تنگستان و دشت باز شد و محور اهرم – فراشبند نیز بر اثر رانش زمین پاکسازی شد.

این طالع بینی ادامه داد: بر اساس اعلام مرکز اداره راه بوشهر، هم اکنون تمامی محورهای ارتباطی استان باز است و تردد در آنها جریان دارد.

گفت: ادامه می دهم خیر با توجه به شرایط جوی پایدار فردا و پس فردا در استان و آبگرفتگی احتمالی محورهای ارتباطی، از کلیه استان های عزیز و راهداران درخواست می شود وضعیت راه های استان را قبل از عبور و مرور گزارش دهند. سیستم ارتباطی ۱۴۱ در صورت لزوم.