تجزیه و تحلیل کسب اطلاعات در مورد منقل بس ۲ ماهه در یمن/ ریاض در خواستار راهی برای خروج اجتناب کرده اند باتلاق – مهر | اطلاعات ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهانخبرگزاری مهر – گروه بن در سراسر جهان: هانس گراندبرگ مشاور گروه ملل در یمن ادعا کرد کدام ممکن است طرف یمنی همراه خود منقل بس ۲ ماهه {در این} ملت موافقت کرده است.

این قرارداد به مدت ۲ ماه از دو آوریل به همان اندازه ۲ ژوئن ۲۰۲۲ اجرا تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل تمدید است. هدف اجتناب کرده اند این منقل‌بس، فراهم کردن محیطی مساعد برای رفع مسالمت‌آمیز فاجعه است، ۹ اینکه به طرف‌ها فرصتی برای تجدید قوا بدهد.

بر مقدمه این هماهنگی، منقل‌بس برای ادغام کردن توقف تمامی عملیات‌های نیروی دریایی زمینی، اثیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید دریایی در موجود در را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارج یمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید توقف تمامی عملیات‌های جاری در میدان {خواهد بود}. حاشیه از {در این} مدت وارد فرودگاه شوید آفرین علاوه بر این ورزش شخصی را به صورت محدود اجتناب کرده اند بالا خواهد گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید هفته ای ۲ پرواز تجاری به اردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصر می تواند داشته باشد.

بر مقدمه این سند، به محض اجرای منقل بس، مشاور گروه ملل اجتناب کرده اند طرف های حاوی مونتاژ ای برگزار خواهد کرد. افتتاح بزرگراه های استان تعز او اجتناب کرده اند سایر استان ها تمایل دارد کدام ممکن است تردد غیرنظامیان را تسهیل کنند. طرف های مناقشه همراه خود فرستاده گروه ملل نیز در جاری بازرسی پیشنهادها برای برداشتن گام های تا حد زیادی برای نوک دادن به درگیری هستند.

نحوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید چارچوب این منقل بس ۲۴ ساعت پس اجتناب کرده اند ادعا فرستاده ویژه اجرا احتمالاً خواهد بود. ظرف ۲۴ ساعت همه طرف ها در کنترل هستند تنهایی نظامی خرس فرمان او توقف همه حمله ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید توقف خصومت ها را ادعا خواهد کرد نحوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید چارچوب این منقل بس ۲۴ ساعت پس اجتناب کرده اند ادعا فرستاده ویژه اجرا احتمالاً خواهد بود. ظرف ۲۴ ساعت همه طرف ها در کنترل هستند تنهایی نظامی خرس فرمان او توقف همه حمله ها را ادعا خواهد کرد.

این منقل بس همراه خود هماهنگی طرفین قابل تمدید است. ۲ طرف علاوه بر این همراه خود محل کار فرستاده ویژه دبیرکل گروه ملل متحد در امور یمن با اشاره به تمامی جنبه های منقل بس اجتناب کرده اند جمله نیروی دریایی برای حمایت اجتناب کرده اند رعایت منقل بس ارتباط خواهند داشت. اگرچه هیچ نظارت مستقلی {وجود ندارد}، محل کار مشاور ویژه گروه ملل در یمن همراه خود طرفین تواند به شما کمک کند اجرای منقل بس هماهنگ خواهد کرد.

محمد علی الحوثی، یکی اجتناب کرده اند اعضای شورای برتر سیاسی یمن در توییتی در توئیتر ادعا کرد کدام ممکن است منقل بس ادعا شده اجتناب کرده اند سوی مشاور گروه ملل در صورت اجرایی شدن تصویب احتمالاً خواهد بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند افراد یمن خواست هوشیار را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوشیار باشند.

اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری، محمد عبدالسلام، رئیس خدمه مذاکره کننده انصارالله اجتناب کرده اند ادعا منقل بس گروه ملل استقبال کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود: این منقل بس باعث توقف عملیات نیروی دریایی در فرودگاه در سراسر جهان تبدیل می شود. آفرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازگشایی احتمالاً خواهد بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این امکان ورود بسیار زیاد کشتی به بندر موجود است حاشیه از ظرف ۲ ماه بلند مدت برای گاز گیری به راحتی در دسترس است {خواهد بود}.

با این حال همراه خود آنچه متجاوزان به منقل بس موافقت کردند باید در میدان نبرد کشتی کرد {جستجو کردن} کرد. به معنای واقعی کلمه هستند، ائتلاف سعودی پس اجتناب کرده اند {ضرب و شتم} نظامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمیته‌های از ما به‌ویژه اجتناب کرده اند سوی افسران، همراه خود منقل‌بس موافقت کرد. آفرین آنها نسبت به تحریک کردن حمله ها در صورت تداوم وضعیت هشدار دادند. به معنای واقعی کلمه هستند، این حمله ها ویرانگر را انتخاب کنید و انتخاب کنید از حداکثر انصارالله یمن در عمق عربستان بود کدام ممکن است افسران ریاض را بر آن داشت به همان اندازه برای توقف این حمله ها به گروه ملل مراجعه کنند.

عربستان سعودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حامیانش تمام امتحان شده شخصی را کردند به همان اندازه معادلات را به نفع شخصی رقم بزنند، با این حال هیچ کاری نکردند. به معنای واقعی کلمه هستند در ۲۶ آوریل ۲۰۱۵، برابر ۲۶ مارس ۲۰۱۵، عربستان سعودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید متحدانش در عملیات طوفان ائتلاف کردند. آنها می خواستند کدام ممکن است از دوام افراد یمن را شکست داد.

به همان اندازه آنجا کدام ممکن است انسجام در مقامات نجات سراسری را انتخاب کنید و انتخاب کنید ستاد آن آفرین اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری شاهد آمیخته ای اجتناب کرده اند تضادها هستیم، به این معنا کدام ممکن است هم امارات را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم عربستان سعودی همراه خود یکدیگر اختلاف دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطعات مدیریت آنها نسبت {به یکدیگر} بی رحمانه هستند.

این منقل بس فرصتی {است تا} متجاوزان در یمن در محاسبات شخصی {تجدید نظر} کنند به همان اندازه به صلحی ایمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه جانبه در یمن بازو یابند. به معنای واقعی کلمه هستند، منقل بس ۲ ماهه فرصتی طلایی برای صلح ایمن است این منقل بس فرصتی {است تا} متجاوزان در یمن در محاسبات شخصی {تجدید نظر} کنند به همان اندازه به صلحی ایمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه جانبه در یمن بازو یابند. به معنای واقعی کلمه هستند، منقل بس ۲ ماهه فرصتی طلایی برای صلح ایمن است.

به معنای واقعی کلمه هستند منصفانه هشدار برای مسئولین آفرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلافاصله ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید دردناک ترین حمله ها پیامی روشن به سعودی ها داد کدام ممکن است تداوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایش امکان نیروی دریایی ۹ تنها یمنی ها را مجبور به تسلیم کرد، اما علاوه بر این همراه خود یکپارچه درگیری، نظامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمیته های از ما یمن اجتناب کرده اند هر تذکر مقاوم تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقاوم تر شدند. . مقیاس نیروی دریایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به متجاوزان پاسخ مرگبارتری بدهید. توسعه درگیری در هفت سال قبلی این را ملایم می تدریجی آفرین وی همراه خود ساخت طیف گسترده ای از موشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید پهپاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهسازی سلاح در انبارها، گام به گام معادله امکانات را بر متجاوزان تحمیل کرد.

جدا از حمله ها عمیقاً اساس دار در عربستان، باید به عملیات های موفقیت آمیز نیز ردیابی کرد کدام ممکن است کار را برای ائتلاف سعودی سخت می تدریجی. سخت کرد. شرایط مالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزش های سنگینی کدام ممکن است درگیری یمن بر متجاوزان تحمیل می تدریجی را نیز باید در تذکر گرفت کدام ممکن است همگی باعث شد سعودی ها همراه خود منقل بس موافقت کنند. عربستان سعودی تا حد زیادی ارزش‌های درگیری یمن را متحمل می‌شود، به‌ویژه کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند کشورهایی کدام ممکن است به ائتلاف خرس مدیریت عربستان سعودی پیوسته‌اند این پول را معرفی شده است‌اند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریاض {چه کسی} – کدام این موضوع مشکلات مالی عربستان را تحریک کردن کرده است.

تا حد زیادی ذخایر پولی عربستان سعودی صرف پیشنهادات تسلیحاتی باج تبدیل می شود تکل آمریکا دچار تزلزل شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکثر چالش های زیربنایی همراه خود کسری بودجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید رهن از حداکثر مواجه شدند جری من می خواهم چرخیده ام.

تمدید شده شدن درگیری، نظامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمیته های از ما یمن را بر آن داشت به همان اندازه موشک های در اختیار شخصی را افزایش بخشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستاوردهای نیروی دریایی جدید شخصی اجتناب کرده اند جمله موشک های بالستیک دوربرد را به در کنار مانکن های شیک مختلف بسازند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدیهی کنند. هواپیماهای با بیرون سرنشین خودکشی جدا از برهم زدن موازنه درگیری در پایین، درگیری را به همان اندازه عمق آلودگی عربستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأسیسات نفتی شبیه آرامکو هدف توصیه امکانات نیروی دریایی ملت

با این حال منصفانه موضوع موجود است کدام ممکن است باید مورد ملاحظه قرار گیرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن ترفند ائتلاف متجاوز علیه یمن است کدام ممکن است اجازه تداوم منقل بس را نخواهد داد. {چه کسی} – کدام آنها تخلف می کنند، یعنی در جستجوی فرصتی برای ناپایدار اجتناب کرده اند حمله ها مرگبار نظامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمیته های از ما یمن هستند. با این حال به نظر می رسد مانند است این بار شرایط همراه خود وضعیت زودتر مشخص است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به معنای واقعی کلمه هستند حمله ها مرگبار به یمنی ها کار را برای متجاوزان فوق العاده دردسرساز کرده است.

این منقل بس منصفانه دستاورد غول پیکر برای انصارالله را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراد یمن است. این منقل بس موقعیت مهم انصارالله در یمن را ملایم می تدریجی. افراد یمن همراه خود استفاده اجتناب کرده اند هوش بالای شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود بستگی به توانمندی های درونی شخصی معادلات نبرد را به عمومی اصلاح دادند.

همراه خود اینکه آفرین وی اجتناب کرده اند منقل بس ۲ ماهه استقبال کرد، با این حال نظامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمیته های از ما یمن همراه خود بستگی به توان خانه شخصی تاکنون مفید بودن شخصی را ملایم کرده اند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر ائتلاف سعودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطعات تکیه کن به آن است گامی در جهت صلح برندارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید منقل بس را نقض نکنند، عاقبت سختی در پیش بینی متجاوزان است. هدف توصیه تأسیسات را انتخاب کنید و انتخاب کنید امکانات حیاتی نیروی دریایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مالی الگوی بارز این بالقوه است میزبان.