بیوگرافی لادن جواوند بازیگری با زندگی متفاوت – پیانوی من


بیوگرافی لادن جواوند لادن جواوند لادن جواوند بازیگری با زندگی متفاوت

جاووند بارگذاری شد

بیوگرافی لادن جواوند با زندگی متفاوت

جاووند بارگذاری شد این بازیگر ایرانی در ۱۹ آبان ۱۳۳۴ در تهران به دنیا آمد. او قبل از شروع بازیگری به دلیل بیوگرافی متفاوتش مورد توجه رسانه های ایران قرار گرفت.

چکیده بیوگرافی لادن جواوند

نام: لادن جواوند

تاریخ تولد: ۱۴.۱۱.۱۳۳۴

محل تولد: تهران، ایران

تابعیت ایرانی

شغل: بازیگر

سال های فعالیت: ۱۳۹۶ ستاره

بیوگرافی لادن جاوه ونده

لادن ژاوه وند وی در سال ۱۳۳۴ در تهران به دنیا آمد. او بازیگر نقش مادر نوید محمدزاده در فیلم «مغزهای کوچک زنگ زده» است. او سرنوشت عجیبی در زندگی داشت و در کودکی به واسطه پدرش به الکل معتاد شد.

جاو وند ازدواج می کند اما این ازدواج یک شکست است و پس از شکست به مواد مخدر معتاد می شود. او پسری داشت که در ۳۷ سالگی درگذشت. پانزده سال بود که فرزندش را به دلیل اعتیاد و زندان ندیده بود. بعد از آن کارتن ۲۳ سال خوابید و خودش می گوید من سه روز در جو بودم و برف سنگین صورتم را پوشانده بود.

یکی از کارمندان شهرداری جسد مرا پیدا کرد و ۴ روز در سردخانه بودم و به بهشت ​​زهرا منتقل شدم اما سندم گم شد. او تجربیات تلخ زندگی خود را پس از آن حادثه اینگونه توصیف می کند: «لادن از زندان آزاد می شود، اما به خانه نمی رود؛ او مستقیماً به خانه ساقی محلی می رود تا مقدار زیادی مواد مخدر بکشد – به اندازه تمام سال های گذشته. زندان – و دوباره روز از نو، روز از نو؛ اعتیاد دوباره و زدن به این در و آن در برای گرفتن پول مواد مخدر.

من از طریق دلالی و فروش رابطه جنسی به تازه واردها درآمد کسب کردم. به گونه ای که هرگز مواد مخدر همراه خود نداشته باشم و دیگر به زندان نخواهم رفت. همیشه ۵-۶ نفر دور من بودند و من هم با آنها رابطه جنسی داشتم. می خواستم خمارشان کنم، گفتم: امشب مهمان من! با خیال راحت پارک کردم.

همه می دانستند که من جایی ندارم، من از بقیه بزرگتر بودم. حتی کلانتری که گهگاه برای جمع آوری معتادان به مواد مخدر می آید، گفت که او با لادن کاری ندارد. جای دیگری جز اینجا نیست! در سال ۱۹۹۳، یکی از دوستانم روزی به لادن گفت: چند سال است که تو را می شناسم. دستور تخریب پارک دروازهغر در چند روز دیگر است. بهتر است جایی برای خود پیدا کنید. این تکه ای از پازل بهبودی من از اعتیاد بود.

نکته بعدی این بود که یک نفر تصادفاً ۵۰۰ هزار تومان به من داد و گفت با این پول می توان در همان محله دروغر اتاقی اجاره کرد. شما پیر شده اید و نمی توانید در سرمای امسال دوام بیاورید. اما قطعه سوم پازل زمانی بود که یکی از مسئولین مرکز مواد مخدر متوجه شد که من تصمیم به ترک آن گرفته ام. گفت: پدرت ۶۰ سالشه؛ لبو بزن، ببرش!

اینجا واقعا به من ضربه زد. کیف را برداشتم و به سمت مرکز ترک اعتیاد میدون قیام رفتم. جیغ زدم و جیغ کشیدم و گفتم “می خواهم متوقف شوم”. قبل از آن ۱۰۶ بار رفته بودم، اما این آخرین بار بود. قبل از ورود به ساختمان جامعه، یک بطری متادونی که به مدت یک هفته به من داده بودند برداشتم و عهد کردم که این پایان کار است. خبر اینکه لادن به تنهایی به میان جمعیت رفت، مانند بمب به دروازه غار برخورد کرد. پشت سرم جمعی از بچه های دروغر به میان جمعیت رفتند.

بیوگرافی لادن جواوند لادن جواوند فیلم لادن جواوند

بیوگرافی لادن جواوند

او در مورد این فیلم می گوید: من فیلم را دوست دارم. وقتی کوچکتر بودم، زیاد به سینما می رفتم، اما هرگز فکر نمی کردم روزی بازیگر شوم. لادن کی؟ چه کسی به یک معتاد پیشنهاد بازیگری می دهد؟ اما این اتفاق افتاد! بچه های پشت صحنه گفتند لادن یک بازیگر خونی است. انگار از بچگی بازیگر بودی. آره من از بچگی بازیگر بودم. پدرم از ۴ سالگی سرم را تراشید و لباس پسرانه به من پوشاند.

بله، نقش های زیادی در زندگی ام بازی کرده ام. حالا سیب دنیا برگشته و فیلم من در جشنواره فجر امسال به نمایش در می آید. «مغزهای کوچک زنگ زده» به کارگردانی هومن سید. لادن ژاووند در جشنواره فجر امسال با نوید محمدزاده همبازی شد. این بازیگر استعداد هومن سید کارگردان فیلم «مغزهای کوچک زنگ زده» را کشف کرد. او در این فیلم به ایفای نقش پرداخته و تمام دستمزد خود را برای اجاره خانه پرداخت کرده است.

بیوگرافی لادن جواوند لادن جواهوند بیوگرافی لادن جواوند

بیوگرافی لادن جواوند

ازدواج لادن جاوه وند

جاو وند ازدواج کرد، اما این ازدواج شکست خورد.

فیلم های لادن جواوند

– ۱۳۹۶، مغز کوچک زنگ زده افسر هومان سید

– ۱۳۹۷ آینده امیر پورکیان

– پروانه سرور محمد کارت ۲۰۱۸

– ۱۴۰۰ غریزه سیاوش اسد

– ۱۴۰۰ آهنگ سکوت سعید شعبانی

بیوگرافی لادن جواوند, لادن جواوند, عکسهای لادن جواوند

عکس های لادن جواوند

مجموعه: کاملا یک بخش سرگرمی