بیش از ۲۴۰۰۰ شرکت کننده در کردستان با هم رقابت می کنند


هاشم ناظمی جلال امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در سنندج با اشاره به آغاز کنکور سراسری اظهار داشت: کنکور سراسری از صبح امروز آغاز شده و تا ۴ تیرماه ادامه دارد.

به گفته وی، ۲۴ هزار و ۱۷۹ داوطلب در حوزه های آزمون استانی در رشته های هنر، ریاضی و فیزیک، علوم انسانی، تجربی و زبان های خارجی با هم رقابت می کنند.

رئیس آموزش و پرورش استان کردستان گفت: ۱۴ هزار و ۲۰۴ نفر از شرکت کنندگان در کنکور سراسری امسال دختر و ۹ هزار و ۹۷۵ نفر پسر هستند.

وی گفت: کنکور سراسری صبح امروز ۸ تیرماه، آزمون ریاضی، فنی و مهندسی و علوم انسانی صبح پنجشنبه ۱۸ تیرماه، آزمون علوم تجربی صبح روز جمعه ۱۰ تیرماه و آزمون زبان خارجی نیز برگزار می شود. صبح شنبه برگزار شود.

مدیر آموزش و پرورش کردستان امسال به هر پرسشنامه در تمامی حوزه ها و گروه های آزمایشی فرم پاسخگویی ویژه ارائه می کند، گفت: شهرستان های قروه، دهگلان و سروآباد برگزار می شود.

خدمات رسانی به ۲۷ اتوبوس برای کنکور سراسری در سنندجی

حمید خضری مدیرعامل سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری سنندج نیز در گفت وگو با خبرنگار فارس گفت: در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا ۲۷ دستگاه اتوبوس همزمان با کنکور سراسری سال ۱۴۰۱ در سنندج به شرکت کنندگان خدمات رسانی می کنند.

خضری گفت: ۶ دستگاه اتوبوس از ناصرخسرو به دانشگاه آزاد، دانشگاه و دانشگاه علوم پزشکی کردستان، ۴ دستگاه اتوبوس در مسیر حسن آباد به شهرستان، ۴ دستگاه اتوبوس در مسیر نایسر، ۴ دستگاه اتوبوس در چهارباغ و ۳ دستگاه اتوبوس در شهرستان مولوی به مقصد فرهنگیان. دانشگاه. آماده خدمت رسانی به شرکت کنندگان در آزمون انتخابی کشوری می باشد.

وی خاطرنشان کرد: ۶ دستگاه اتوبوس در مسیر برگشت از دانشگاه کردستان و علوم پزشکی به سمت میدان انقلاب از ساعت ۶ تا ۲۰ به ۱۴۰۱ شرکت کننده در کنکور سراسری سنندج خدمات رسانی می کنند.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۱
این را در صفحه اول پیشنهاد دهید