بهترین سایت ثبت برند و ثبت کسب و کار اینترنتی


اما بهترین سایت برای ثبت و ایجاد کسب و کار یا علامت تجاری (برند) آنلاین و اینترنتی چیست و چگونه می توان این کار را انجام داد؟ با مطالعه این مقاله به این سوال پاسخ خواهیم داد تا بتوانید بهترین راه را برای ثبت شرکت ها و برندهای تجاری انتخاب کنید و به نتیجه مطلوب برسید. قبل از اینکه بهترین سایت را بررسی کنیم، بیایید نگاهی کوتاه به این موارد بیندازیم تا از روند کار و کلیات حقوقی مرتبط با آن آگاه شویم.

ثبت کسب و کار اینترنتی چیست؟

زمانی که افراد قصد راه اندازی یک شرکت تجاری را دارند، ابتدا باید مدارک، مجوزها و پیگیری های لازم را تهیه کنند. ثبت تجاری و غیرتجاری شرکت ها علاوه بر مزایای قابل توجهی که برای شرکت ها و افراد ارائه می دهد، امکان اخذ مجوز قانونی در آن کشور را فراهم می کند. ثبت شرکت ها به روش های مختلفی امکان پذیر است که مهمترین آنها به شرح زیر است.

ثبت آنلاین شرکت ها: ثبت شرکت اینترنتی و اینترنتی در ایران یا سایر کشورها اعم از شرکت های با مسئولیت محدود، سهام خاص، سهام عام، شرکت های سهامی، اقوام و … باعث تسریع در مراحل پیگیری می شود. ثبت نام آنلاین هزینه های اضافی را کاهش می دهد و مجوزها، اسناد و مراحل تاسیس شرکت را می توان در سریع ترین زمان ممکن پیگیری کرد.
ثبت مشاغل شخصی: اداره ثبت مشاغل مرجع رسمی و قانونی نظارت بر تاسیس شرکت ها در ایران است و شما می توانید با مراجعه حضوری یا آنلاین امور را رصد کنید.

ثبت آنلاین برند چیست؟

ثبت علامت تجاری مانند ثبت شرکت می تواند به صورت آنلاین انجام شود. شما می توانید امور مربوط به ثبت علامت تجاری در ایران یا سایر کشورها را پیگیری نمایید. راه ساده‌تر و سریع‌تر، ثبت آنلاین برند توسط یک سیستم و دادگاه قابل اعتماد است. به این ترتیب شرایط، مدارک و مجوزهای لازم برای ثبت برند و لوگو را در سریع ترین زمان دریافت خواهید کرد. برخی از مزایای مهم و کاربردی داشتن علائم تجاری برای شرکت یا کسب و کار شما شامل موارد زیر است.

بازاریابی و برندسازی آسان
تبلیغات سریع و موثر
اعتماد کاربران و مشتریان به شرکت شما
مالکیت خدمات را حفظ کنید

اهمیت کارت بازرگانی در ثبت شرکت و برند

وقتی یک شرکت و یک برند ثبت می شود، یکی از رویه هایی که بسیاری از اشخاص حقوقی به آن روی می آورند، طبیعتاً بخش صادرات و واردات است. اخذ کارت بازرگانی می تواند به شرکت شما مجوز صادرات و واردات بدهد. کارت ویزیت انواع مختلفی دارد و شامل موارد زیر می شود.

کارت ویزیت صنعت
کارت ویزیت کیس
کارت بازرگانی

پس از دریافت آن از سیستم های مورد اعتماد مانند: سیستم ثبت جهانی در sabtworld.com، می توانید تجارت خود را در صادرات و واردات انجام دهید. همچنین می توانید این کارت را به صورت آنلاین دریافت کنید.

مدارک ثبت شرکت، ثبت برند و کارت بازرگانی

تهیه مدارک مورد نیاز جهت اخذ کارت بازرگانی و یا ثبت قانونی علائم تجاری و شرکت ها جزء مهمی از این مراحل می باشد.

مدارک ثبت شرکت

مدارک زیر در سیستم ثبت جهانی برای تاسیس شرکت ها مورد نیاز است.

کارت ملی
شناسنامه
اساسنامه، درخواست، نامه شرکت
اطلاعیه مجمع عمومی
مجوزهای لازم را دریافت کنید
گواهی بانکی

اگر اطلاعات کافی برای تهیه این اسناد ندارید، نگران نباشید و در ادامه این متن راه حل را بررسی خواهیم کرد.

مدارک ثبت علامت تجاری

برای دریافت آنلاین علائم تجاری، باید مدارک زیر را در نظر بگیرید.

کارت ملی، شناسنامه متقاضی
مجوز مورد نیاز
کارت ویزیت (برای برند لاتین)

مدارک دریافت کارت بازرگانی اینترنتی در سامانه ثبت نام

دریافت آنلاین کارت ویزیت نیازمند مدارک و شرایط زیر می باشد.

سند ملک تجاری، اداری یا مسکونی یا قرارداد اجاره (کد رهگیری).
دسته چک: اجباری
تحصیلات: حداقل دیپلم
سن متقاضی: حداقل ۲۳ سال
خدمات کارت

مشاوره رایگان ثبت شرکت، برندینگ و کارت ویزیت را از بهترین سایت و سامانه دریافت کنید

مشاوره ثبت کسب و کار، علامت تجاری و کارت بازرگانی می تواند با شرایط، مدارک و مراحل این فرآیندها آشنا شده و اطلاعات لازم را کسب کند. به همین دلیل می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در سامانه ثبت جهانی اقدام کنید. برای این کار کافی است عبارت ثبت جهانی را جستجو کرده و با ارتباط با این سامانه مشاوره دریافت کنید.
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید


این یک تبلیغ است و محتوای آن توسط مشتری تولید می شود.