بهترین رستوران های شمال تهران – مفید


بهترین رستوران های شمال تهران

شمال تهران همیشه یکی از بهترین جاذبه ها بوده است. اما گشت و گذار کلمه ای است که به فعالیت هایی مانند خرید و خرید محدود نمی شود. در کنار گذراندن وقت برای گشت و گذار، باید به فکر غذا خوردن هم باشیم. برای این منظور در این مقاله می خواهیم چند مورد را در اختیار شما قرار دهیم بهترین رستوران های تهران معرفی کشور شمالی اگر اهل غذا خوردن هستید، بدانید که هیچ بهانه یا شکایتی در مورد غذاهای این رستوران ها نخواهید داشت. با ما باشید و این رستوران ها را به شما معرفی کنیم. اما قبل از آن، ارزش بررسی این را دارد که چه عواملی یک رستوران را مشتری پسند می کند؟

معیارهای یک رستوران با کیفیت بالا

مهم ترین مواردی که باید در توضیحات یک رستوران لوکس مناسب برای سرو غذا بیان شود موارد زیر است:

  • کارکنان شایسته و خوش اخلاق
  • از فضای دلپذیر، گاهی با موسیقی زنده لذت ببرید
  • استفاده از بهترین مواد برای تهیه غذا
  • نزدیک به وسایل حمل و نقل مانند مترو و…

در اینجا چند مورد برای شما وجود دارد بهترین رستوران های تهران در شمال تهران ارائه می دهیم. با ما بمان.

معرفی بهترین رستوران های تهران در شمال

کدام رستوران ها در شمال تهران معروف ترین هستند؟ در مقاله بعدی به این سوال پاسخ خواهیم داد.

رستوران شاندیز

رستوران شاندیز یکی از مجلل ترین و زیباترین رستوران های شمال تهران است. شاید بتوان این رستوران را یکی از مکان هایی دانست که امکان ملاقات با افراد مشهور وجود دارد. کارکنان حرفه ای و خوش برخورد در این رستوران کار می کنند. بنابراین اگر یک بار طعم این رستوران را تجربه کنید، در اسرع وقت تمایل دارید دوباره به این رستوران سر بزنید. اگر می خواهید در این رستوران غذا بخورید، باید به بلوار سابای در اردن بروید.

رستوران تاج محل

یکی دیگر از رستوران های معروف شمال تهران، رستوران هندی تاج محل است. این رستوران یکی از معروف ترین رستوران ها در غذاهای هندی است. اگر به غذاهای تند هندی علاقه دارید، این رستوران یکی از بهترین گزینه ها برای شماست. تا بهترین غذای هندی برای شما تهیه شود و احساس کنید در تاج محل هند هستید. تهرانی ها می توانند از این رستوران در میدان ونک، خیابان ملاصدرا و خیابان شیخ بهایی دیدن کنند.

رستوران بیستاگو

این رستوران را می توان یکی از بهترین رستوران های خدمات مشتری در صنعت رستوران داری فرانسه دانست. کیفیت غذاهای این رستوران به طرز عجیبی قابل توجه است. محیط آرام و دلنشین این رستوران مخصوص کسانی است که می خواهند در محیطی مجلل غذا سرو کنند. سبک مدیترانه ای رستوران و لذیذ بودن غذاهای آن بر جذابیت رستوران افزوده است. این رستوران در بلندترین خیابان تهران یعنی خیابان عباس آباد واقع شده است. این رستوران مجلل روبروی پمپ بنزین در خیابان عباس آباد ساخته شده است.

رستوران لوشاتو

بهترین رستوران تهران

اگر فرانسوی بلد باشید، می دانید که لوشاتو در زبان فرانسوی به معنای قصر است. البته این نام برازنده این رستوران است. بنابراین این رستوران مانند الماس در شمال تهران می درخشد. این رستوران بهشت ​​افرادی است که به خوردن غذاهای کمیاب علاقه دارند. برای مثال می توان به غذاهایی مانند خاویار و… اشاره کرد همچنین اگر علاقه مند به امتحان غذاهای فرانسوی هستید، این رستوران یکی از بهترین گزینه هاست.

غذاهای اصلی که این رستوران به مشتریان خود ارائه می دهد عبارتند از:

  • فیله مینیون
  • متهم
  • استیک
  • ماهی قرمز
  • و…

برای بازدید از این رستوران باید به خیابان معروف دربند بروید. جلوی کاخ سعد آباد را کاوش کنید و این کاخ فرانسوی را به نمایش بگذارید.

رستوران دینگ

رستوران دینگ یکی از بهترین گزینه ها برای کسانی است که به دنبال یک کافه رستوران شیک هستند، برای افراد مشکل پسند، این رستوران همیشه مواردی برای نشان دادن تخصص خود دارد. کارکنان این رستوران بسیار مودب هستند و در عین حال در کار خود متخصص هستند. یکی دیگر از مزایای این رستوران فضای داخلی شیک است. تا بتوانید یکی از خوشمزه ترین وعده های غذایی زندگی خود را در یک رستوران مجلل میل کنید. اطمینان حاصل کنید که جذابیت این رستوران باعث می شود اولین بازدید شما آخرین بازدید شما از این رستوران نباشد.

رستوران درسا

رستوران درسا یکی از محبوب ترین رستوران های شمال تهران است. این رستوران در قلهک قرار دارد و بعد از ورودی پل آزادگان و آبشار تهران می توانید از این رستوران دیدن کنید. این رستوران پرسنل حرفه ای دارد. تا بتوانید خوشمزه ترین غذاها از جمله انواع کباب ها را از این رستوران بخواهید. این رستوران از نظر محیطی لوکس ترین محیط را دارد که بر لذت خوردن غذاهای با کیفیت در این رستوران می افزاید.

رستوران کاه گل

آخرین رستورانی که قصد معرفی آن را داریم رستوران کاه گل می است. یکی از زیباترین رستوران های شمال شهر تهران که طعم غذاهای بی نظیر ایرانی را می پسندد همه افراد خواستار را خشنود خواهد کرد. فضای گرم و دلنشین این رستوران را می توان به مزیت های این رستوران اضافه کرد. در این رستوران می توانید از صدای دلنشین موسیقی زنده لذت ببرید.

اخرین حرف

در این مطلب بهترین رستوران های شمال شهر تهران را معرفی کردیم. همچنین می دانید که هر کدام از این رستوران ها در جایی از تهران قرار دارند. می توانید برای یک تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات دیگر برای سفر به شمال تهران برنامه ریزی کنید و از این رستوران ها دیدن کنید. بهترین رستوران های تهران بازدیدها غذاهای ایرانی و خارجی هر رستورانی مورد پسند همه است. برای خواندن این مقاله از شما تشکر می کنم.