بهبود: سرمایه گذاری تاریخی در کودکان


در 11 آگوست 2021 ، دموکرات های سنا طرح آشتی بودجه را که به عنوان قانون ساختن مجدد بهتر شناخته می شود ، تصویب کردند. این لایحه به منظور گسترش شبکه تامین اجتماعی ، بودجه ای را برای تعدادی از ابتکارات سیاست گذاری در نظر می گیرد که بسیاری از آنها بر نیازهای کودکان و خانواده ها تمرکز دارد. تلاش برای رفع شکاف در پوشش Medicaid شامل افزایش یارانه مراقبت از کودکان برای خانواده های کارگر ، افزایش اعتبارات مالیاتی کودکان و موارد دیگر است. این طرح در موفقیت کودکان سرمایه گذاری می کند و به خانواده ها قدرت می بخشدراهی که تا به حال دیده نشده است.

از نمایندگان خود بخواهید که سلامت کودکان و خانواده ها را در اولویت قرار دهند.

پسوند Medicaid

یکی از مهمترین مفاد قانون ساخت بهتر ، بستن شکاف پوشش Medicaid است. بر اساس قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) ، به ایالت ها این امکان داده شد که واجد شرایط بودن Medicaid را افزایش دهند تا اطمینان حاصل شود که آمریکایی های کم درآمد بیشتر به پوشش دسترسی خواهند داشت. در ایالت هایی که Medicaid را گسترش داده اند ، افراد واجد شرایط پوشش به صورت درآمد واحد هستند نه ترکیبی از درآمد ، اندازه خانواده و سایر عوامل مورد نیاز برای واجد شرایط بودن در ایالت های بدون گسترش. گسترش Medicaid دسترسی به مراقبت را بهبود بخشیده و نرخ های بیمه نشده را کاهش داده است ، به ویژه در کودکان و در جوامع کم درآمد و رنگی. در حالی که گسترش Medicaid دسترسی به مراقبت های بهداشتی را برای میلیون ها کودک و خانواده در سراسر کشور بهبود بخشیده است ، هر ایالت نمی تواند از مزایای آن به رخ بکشد.

تا سال 2021 ، 38 ایالت و واشنگتن دی سی برنامه های Medicaid خود را گسترش داده اند. بین 12 ایالت که هنوز به Medicaid گسترش نیافته اند ، یک شکاف پوشش وجود دارد ، به طوری که بیش از 2 میلیون بزرگسال به دلیل واجد شرایط بودن درآمد خود برای Medicaid از هر نوع پوشش محروم شده اند. برای برآوردن نیازها بسیار زیاد ، اما برای امکان خرید بیمه در بازار علاوه بر این ، اثرات عدم گسترش در ایالات جنوبی و جوامع رنگی به شدت احساس می شود. هشت مورد از 12 ایالت غیر قابل توسعه در جنوب واقع شده اند و افراد رنگین پوست به طور غیرمعمول مسئول تعداد زیادی از افراد در فاصله پوشش Medicaid هستند.

برای برطرف کردن این ناهماهنگی های بهداشتی در ایالت های غیر توسعه یافته ، قانون بهتر را بسازید پیشنهاد می کند که اعتبارات مالیاتی ممتازی را ارائه دهید که به افراد دارای معلولیت Medicaid اجازه می دهد تا در طرح های تفصیلی ارائه شده در بازار ACA هزینه پوشش را بپردازند. علاوه بر این ، قانون ساخت بهتر پیشنهاد می کند که یک برنامه فدرال Medicaid در ایالت های غیر توسعه یافته ایجاد شود تا به وزیر بهداشت و خدمات انسانی (HHS) اجازه دهد پوشش برنامه های مراقبت مدیریت شده و مدیران شخص ثالث را افزایش دهد. اجازه خواهد داد. بزرگسالان نه تنها سرانجام از طریق این روش تحت پوشش Medicaid قرار می گیرند ، بلکه فرزندان آنها نیز احتمالاً واجد شرایط پوشش خواهند بود. هنگامی که کودکان به پوشش بهداشتی دسترسی دارند ، به احتمال زیاد تحت مراقبت مداوم قرار می گیرند و پیامدهای سلامتی را بهبود می بخشند. تلاش های موفقیت آمیز برای از بین بردن شکاف در پوشش Medicaid یک پیروزی بزرگ برای کودکان و خانواده ها در ایالت های توسعه نیافته خواهد بود.

اعتبار مالیاتی کودکان

علاوه بر مراقبت از کودکان با یارانه ، قانون ساخت مجدد بهتر تمدید اعتبار مالیات بر فرزندان را درخواست می کند ، که به طور دائم آن را از 2000 دلار به 3600 دلار برای هر کودک افزایش می دهد. با افزایش هزینه های مراقبت از کودک ، تحصیل و مسکن ، خانواده هایی که با بی ثباتی مالی روبرو هستند ممکن است برای دریافت حمایت مورد نیاز برای فرزندان خود دچار مشکل شوند. بدون حمایت کافی از کودکان و خانواده ها ، نرخ فقر کودکان همچنان در حال افزایش است. بر اساس آمار سرشماری ایالات متحده ، در سال 2019 ، نرخ فقر برای کودکان بیشتر از هر گروه دیگری بود. با این حال ، در طول بیماری همه گیر ، گسترش اعتبارات مالیاتی کودکان ، آزمایش های محرک اقتصادی همه گیر و سایر سیاست ها میزان فقر را در بین کودکان کاهش داد. این لایحه آینده راه حلی طولانی مدت برای فقر کودکان ارائه می دهد و حمایت بیشتری از خانواده هایی که با ناامنی مالی روبرو هستند ارائه می دهد. با گسترش اعتبار مالیات بر کودکان ، نیازهای اساسی کودکان به راحتی برآورده می شود و نابرابری های نژادی و قومی در میزان فقر کودکان کاهش می یابد.

مراقبت از کودک

یکی دیگر از مفاد قانون ساخت بهتر ، شامل مراقبت از کودکان با یارانه برای خانواده های کارگر است. علیرغم نیازهای بسیاری از خانواده ها ، مراقبت از کودکان اغلب برای كودكان با منابع محدود قابل دسترسی نیست و این امر با شیوع بیماری كووید -19 تشدید شده است. علاوه بر این ، هزاران شغل در صنعت مراقبت از کودکان به دلیل بسته شدن مراکز نگهداری از کودکان برای جلوگیری از شیوع ویروس از بین رفت. ترکیبی از افزایش هزینه ها و کاهش تعداد برنامه های موجود ، دسترسی به مراقبت را بیش از پیش دشوار کرده است و کشور را در بحران مراقبت از کودکان قرار داده است. غالباً والدین برای اطمینان از مراقبت از کودکان به دنبال جایگزین هایی هستند ، از جمله درخواست کمک از اعضای خانواده ، انتخاب مراکز مراقبت کم هزینه و بی کیفیت ، یا ترک کلی پرسنل. با این حال ، هنگامی که خانواده ها به مراقبت های با کیفیت و با کیفیت بالا دسترسی دارند ، به فرزندان این فرصت داده می شود که در محیطی امن که نیازهای اجتماعی ، عاطفی و جسمی آنها را برآورده می کند ، بزرگ شوند. و دوباره وارد کارکنان مراقبت شوید و به مراقبت از خانواده خود ادامه دهید. با هدف یارانه مراقبت از کودکان برای خانواده های کارگر ، این لایحه به دنبال ایجاد کشوری است که در آن کودکان و خانواده ها بتوانند رشد کنند.

قانون تلاش برای از بین بردن شکاف در پوشش Medicaid ، یارانه به مراقبت از کودکان و افزایش اعتبار مالیاتی کودکان ، به دنبال سرمایه گذاری بلند مدت در کودکان و خانواده ها است. از آنجا که مدافعان کودک متعهد به حمایت از کودکان از طریق سیاست گذاری و حمایت هستند ، تیم سیاست و حمایت صندوق سلامت کودکان از دیدن لایحه ای که واقعاً در قلب رفاه کودکان قرار دارد خوشحال می شود.دیدگاهتان را بنویسید