برگزاری یادواره سه شهید نهاوند در هفته سلطنت


به گزارش خبرگزاری نهاوند فارس؛ ضرغام احمدوند ظهر امروز در جلسه هماهنگی هفته دولت اظهار داشت: نگهداری یادواره های شهدا نقش مهمی در اعتلای فرهنگی جامعه دارد و می تواند بسیاری از برنامه های ضد فرهنگی دشمن را خنثی کند.

وی افزود: با توجه به اهمیت این یادواره‌ها، انتظار می‌رود ادارات برحسب وظایف خود در این مراسم شرکت کنند و در این برنامه‌ها دستاوردهای دولت سیزدهم به‌عنوان نمونه مورد توجه عموم قرار گیرد. نشان می دهد.

فرماندار شهرستان نهاوندی با بیان اینکه مراسم بزرگداشت بانوی شهید نهاوندی ۹۶ برای اولین بار برگزار می شود، گفت: در قالب کنگره ۸۰۰۰ شهید استانی برگزار می شود.

وی بیان کرد: همچنین همزمان با سالروز شهادت دولتمردان رجایی و باهنر، یادواره این دو شهید شایسته با حضور این ملت انقلابی در مسجد صاحب الزمانی (عج) برگزار می شود. شهر

احمدوند گفت: برای اطلاع رسانی خدمات و فعالیت های دولت سیزدهم نمایشگاهی از دستاوردهای دولت در یک سال گذشته در کنار این یادمان برپا می شود.

وی در پایان از روز چهاردهم شهریورماه برای مراسم بزرگداشت شهید آیت الله قدوس خبر داد و افزود: همزمان با سالروز شهادت آیت الله قدوس اولین دادستان کل کشور پس از انقلاب، مراسم باشکوهی در نماز جمعه برگزار می شود. مسجد

انتهای پیام/۳۱۴۰/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید