بروکراسی اداری اضافی نباید پروژه های عمرانی را به تاخیر بیندازد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، سید حامد عاملی بعدازظهر پنجشنبه در مراسم افتتاح پروژه های عمرانی و اقتصادی شهرستان گرمین در رابطه با هفته دولت اظهار داشت: استان اردبیل و شهرستان های آن نیازمند توسعه همه جانبه هستند و سرنوشت پروژه های عمرانی و اقتصادی نمی تواند باشد. . در کارهای اداری، بی فایده و وقت گیر باقی می ماند.

وی با اشاره به اینکه هفته دولت زمان سنجش خدمات مردمی است، تصریح کرد: شهرهای فقیرنشین مانند گرم نیاز به توسعه همه جانبه دارند و در این راستا همه مسئولان باید آماده کار باشند.

استاندار اردبیل به پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت در شهرستان گرم اشاره کرد و گفت: با حضور استاندار ۵۲ پروژه عمرانی و اقتصادی به ارزش هزار و ۷۳۰ میلیارد ریال در شهرستان گرم استان اردبیل افتتاح شد. اردبیل. .

عاملی افزود: امروز شاهد افتتاح متمرکز پروژه های عمرانی و اقتصادی در شهر گرمین در حوزه صنعتی هستم. آب شکر ما شهر گرمی هستیم

وی با تاکید بر اینکه توسعه زیرساخت ها برای توسعه شهرستان ضروری است، اظهار داشت: حمایت از تولید اقتصادی باید به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد.

اعمی در بخش دوم این سخنان افزود: خدمت به مردم نیازمند تلاش و برنامه ریزی، منصفانه و منسجم است و اگر برنامه ریزی مستند نداشته باشیم، هدر می دهیم.

وی بیان کرد: بروکراسی اداری غیرضروری و مشکل آفرین در استان نمایان است و باید این مشکل برای تسریع در جذب سرمایه گذار حل شود.

استاندار اردبیل ادامه داد: در حوزه ساخت و ساز مسکن روستایی، بنیاد مسکن نباید برای روستاییان محدودیت ایجاد کند.