با کتی کنترا – تناسب اندام پزشکی آشنا شوید


به کتی کنترا ، مدیر تناسب اندام در تناسب اندام Mount Carmel در Lewis Center ، OH خوش آمدید. مرکز صدور گواهینامه مجدد از مرکز MFA خود را با موفقیت به پایان رساند – آنها از سال 2018 تأییدیه تأسیسات MFA را دریافت کرده اند! به گفته یان لفرتی ، مدیر مرکز ، کتی “نقش مهمی در صدور گواهینامه مجدد ما داشت.” به ایان ، کتی و کل تیم در کوه کارمل تبریک می گویم !!

کتی در 5 سال گذشته در Mount Carmel Fitness بوده است. او دارای مدرک کارشناسی بهداشت و سلامت جامعه است. او به عنوان مربی شخصی NSM ، 200 Vinyasa Yoga ، مربی ایمنی آب ، Reiki II و ACE Health Coach دارای مجوز است.

ما تازه با کتی نامزد کردیم و این چیزی بود که او باید می گفت …

چه چیزی را بیشتر در کار خود دوست دارید؟
من عاشق این هستم که مردم بتوانند از طریق تناسب اندام به آرامش و شادی برسند. تسهیل کردن شخص از طریق فراگیری مهارت جدید و مشاهده رضایت او در خود ، کار را به نتیجه می رساند!

انگیزه شما از انتخاب این حوزه چیست؟
من عاشق آشپزی هستم و در دبیرستان کلمه “تغذیه کامل” را پیدا کردم. بقیه تاریخ است و من خوشحالم که یک مسیر شغلی بی نهایت مفصل دارم که در حال به ثمر رسیدن است.

چه توصیه ای به افرادی می کنید که وارد این رشته از آمادگی جسمانی می شوند؟
در تمام روابط ایجاد شده با اعضا ، مهمانان و همکاران شادی را بیابید. به این ترتیب ، هنگامی که برای یادگیری مهارت جدید یا برآوردن درخواست های مختلف به چالش کشیده می شوید ، می توانید اعتماد و حمایت تیمی را که عضو آن هستید جلب کنید. حرفه تناسب اندام خوشبختانه پر از نگرش های مثبت ، تشویق فعالیت های فکری و پاداش روابط انسانی است. شما یک محل کار سالم انتخاب کرده اید و این مهم است!

چگونه تأسیسات شما توسط انجمن تناسب اندام پزشکی تأیید شد؟
مرکز ما به یک هدف و باور منحصر به فرد دست یافت و دارای گواهینامه مرکز تناسب اندام از نظر پزشکی بود. این زمینه تعهد ما برای خدمت صادقانه به جامعه است.

متشکرم ، کتی ، برای توانمندسازی اعضای تسهیلات خود!

دیدگاهتان را بنویسید