با پنل خورشیدی ۶۰ واتی چه چیزی را می توانید روشن کنید؟

هنگامی که مردم در مورد تبدیل خانه خود به انرژی خورشیدی صحبت می کنند، تصاویری از تعداد زیادی پنل روی سقف و یک تابلو برق بزرگ با اینورتر و باتری می تواند به ذهن خطور کند. سیستم های برق خورشیدی کامل خریداری شده و نصب شده از یک فروشگاه خرده فروشی به راحتی می تواند ۸۰۰۰ دلار قیمت داشته باشد. سرمایه گذاری بالایی که افراد زیادی را از کار می اندازد.

مطمئناً این ایده خوبی است که از انرژی خورشیدی برای صرفه جویی در قبوض انرژی و کمک به ایجاد محیطی تمیزتر برای زندگی استفاده کنید. و در عرض چند سال، می‌توانید با پولی که از عدم پرداخت قبوض ماهانه برق پس‌انداز کرده‌اید، سرمایه‌گذاری خود را جبران کنید. و وقتی سرمایه گذاری شما نتیجه داد، واقعاً شروع به پس انداز پول می کنید. با این وجود، سرمایه گذاری بالا بسیاری از مردم را از استفاده از انرژی خورشیدی برای خانه خود باز می دارد.

یک جایگزین، یک پنل کوچک مستقل برای ۶۰ وات انرژی خورشیدی است. این پنل کوچک به صورت یک سیستم مستقل با یک اینورتر و باتری ساده جدا از سیستم برق منزل شما قابل نصب است. تنها با ۶۰ وات انرژی خورشیدی، می توانید مجموعه ای از لامپ های کم مصرف را در اطراف خانه خود تغذیه کنید که تمام شب روشن می مانند و امنیت را به خانه شما می افزایند.

چیز دیگری که می توانید به آن متصل کنید یک یخچال کوچک برای اتاق خوابتان است. معمولاً ممکن است شما این را نداشته باشید، زیرا این یک لوکس تخلیه انرژی است که باید از جیب خود هزینه کنید. اگر می توانست با انرژی خورشیدی رایگان کار کند، شاید یک گزینه باشد.

شما می توانید یک لپ تاپ و سایر دستگاه های محاسباتی را از سیستم پنل خورشیدی ۶۰ واتی خود تغذیه کنید و در قبض برق خود صرفه جویی کنید. و در مورد این رادیو آماتور که کل ایستگاه رادیویی خود را با یک پنل خورشیدی ۶۰ وات اداره می کند، چه می شود؟

می توانید استریو خود را از این پنل اجرا کنید، تلفن همراه خود را شارژ کنید و یک تلویزیون کوچک برای آشپزخانه خود وصل کنید. لیست ادامه دارد.

شما نمی توانید همه این موارد را همزمان به پنل خود وصل کنید زیرا بار زیادی خواهد داشت. اما وصل کردن برخی از آنها به برق، قبض انرژی شما را کاهش می دهد. و با گذشت زمان، ممکن است تصمیم بگیرید که روی یک پانل دوم سرمایه گذاری کنید، که باعث می شود برق بیشتری تولید کنید و سپس می توانید دستگاه های مصرف کننده بیشتری را به آن متصل کنید. به این ترتیب می توانید به تدریج سرمایه گذاری خود را انجام دهید و هر بار کمتر برای برق هزینه کنید.

سیستم‌های پنل خورشیدی برای ۶۰ وات انرژی خورشیدی می‌توانند بین ۳۰۰ تا ۸۰۰ دلار هزینه خرده‌فروشی برای شما داشته باشند، اما اگر علاقه‌مند به DIY هستید و پنل خورشیدی خود را می‌سازید، می‌توانید آن را با حداقل ۱۰۰ دلار کار کنید.

بنابراین واقعاً می‌توان از انرژی خورشیدی بدون سرمایه‌گذاری هنگفت و حمایت از محیطی پاک‌تر با ساخت پنل‌های خورشیدی خود استفاده کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر