با رهبر: مدیرعامل و مدیر باب بیلی آشنا شوید


با رهبر ملاقات کنید: باب بیلی، مدیرعامل و مدیر

پیشگامان فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی بر اساس ذهنیت “رهبر باشید” بنا شده اند. این لوگو توسط باب بیلی فرمانده کل نیروهای مسلح ابداع شد. این یک فریاد جمعی است که هر کاری را که انجام می دهیم هدایت می کند. ما از همه افراد شرکت خود دعوت می کنیم تا رهبر باشند و هر روز ظاهر شوند و آماده باشند تا بهترین های خود را برای دیگران ارائه دهند.

هر کاپیتان داستانی دارد. مسیری از درس‌های سخت و خرد اکتسابی، امروز را تغییر داد. باب بیلی قبل از ایفای نقش به عنوان مدیرعامل و مدیر رهبران فناوری اطلاعات در مراقبت‌های بهداشتی، قبل از دوران دانشگاه به عنوان بولداگ جورجیا، یک پسر کاغذی بود که در هسکل، نیوجرسی، در دهه ۱۹۷۰ بزرگ شد. از ابتدا، رهبری در DNA او بوده است، که توسط دو فرد تأثیرگذار در زندگی باب – والدینش به ارث رسیده است.

پدرش که باب او را یک “کلاهبردار واقعی” می نامد، صاحب یک شرکت سنگ فرش محلی بود که باب اغلب در دوران دبیرستان در کنار برادرانش کار می کرد. (این کسب و کار، Haskell Paving، هنوز متعلق به خانواده است و اداره می شود.) مادر او ناخدای یک کشتی باریک در جلوی خانه بود و در حالی که بچه ها را بزرگ می کرد. در خانواده بیلی، شما بر اساس این اعتقاد زندگی می‌کردید: کاری که باید انجام شود را انجام دهید و آن را درست انجام دهید.

باب خندید: “آنها ما را مجبور می کردند قبل از ترک خانه با دوستان خود را از شر لباس های شسته شده خلاص کنیم، چمن ها را چمن بزنیم و گاراژ را تمیز کنیم. دلیلش را پرسیدم، که پاسخ داده شد، “چون من چنین گفتم، آنها همیشه داشتند. انگیزه عمیق و اخلاق کاری، و آنها بیش از ۵۰ سال با من ماندند.»

سفر باب از مدیریت اولین مسیر کاغذی اش، تا کار تابستانی روی خدمه سنگ فرش، تا رهبری یک شرکت مشاوره در حال رشد، پر از تجربیاتی است که سبک رهبری او را امروز شکل داده است:

  • به امید اینکه از گیر افتادن با برادران بزرگتر خود جلوگیری کند، همکاری را تمرین کرد و آن را آموخت اختلافات را با ادب و منطق حل کنید.
  • اولین مربی فوتبال او به بازیکنانش یاد داد که دائماً “راه بروند” و در تمرینات تمرینی به نظر می رسد که انگار یک بازی است.
  • می دانید که او یک بسکتبالیست دانشگاهی است رقابت را دست کم نگیرید پس از شکست سخت توسط تیم دختر در یک نزاع و جدال.
  • او در دبیرستان با صرف وقت بر روی آن، جوایز «بیشترین ورزشکار» و «به احتمال زیاد موفق» شد. با دقت گوش کنید و قبل از تصمیم گیری نظرات دیگران را در نظر بگیرید.

بشنوید که باب توضیح می دهد چگونه رهبران باید با توانایی های ذاتی و مهارت های اکتسابی خود قدم بعدی را بردارند:

مهمتر از همه، او از صبر به عنوان یک فضیلت رهبری مهم یاد می کند که به او اجازه می دهد ریسک کند و به تیم خود اعتماد داشته باشد. در نتیجه، اهداف آینده او برای رهبران فناوری اطلاعات در بخش بهداشت و درمان، فقط بر اساس اعداد و ارقام نیست. در سال ۲۰۲۲، باب قصد دارد به ساختن نسل بعدی رهبران ادامه دهد و مطمئن شود که کارکنانش برای کشف، به چالش کشیدن و رشد احساس امنیت می کنند.

فقط برای تفریح…

خارج از دفتر باب بیلی را بشناسید:

  • مهمانی اول: بروس اسپرینگستین در Meadowlands 1978
  • سرگرمی مورد علاقه: ماهیگیری باس
  • نمایش مورد علاقه: سوپرانوها
  • غذای مورد علاقه: هامور کاپریس
  • استعداد پنهان: تک دوچرخه سواری

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر