با جیمز ولبرن آشنا شوید – Fitnessbank


و چقدر ماجراجویانه است. او در طول راه با انواع و اقسام حیات وحش روبرو شد ، اما خوشبختانه هیچ گونه میگو یا گرگ وجود نداشت – اما او صدای گرگ ها را شنید. جیمز می گوید هر بار که شب صدای گریه گرگ را می شنود ، ستون فقراتش پایین می آید. او 21 موش ، شش عقاب کچل ، صدها گوزن ، صدها گوزن ، صدها گوزن قاطری ، دو روباه و شش بز کوهی و بچه آنها را دید. او با یک گله اسب وحشی به حوضه وایومینگ آمد. اسب به طرف جیمز دوید ، 20 فوت دورتر ایستاد ، پای او را محکم کرد و به او خیره شد. سپس کل گله برگشت و در میدان نعره کشید و مردان آنها در هوا پرواز کردند.

جیمز می گوید پیاده روی در مسیر برنامه ریزی آب و غذا است. وقتی نیومکزیکو را در بیابان های مکزیک راه اندازی کرد ، مجبور شد آب را از مخازن دام ها بکشد. سپس در کوههای کلرادو ، او توسط یخ زدگی جریانات سرد و آب شیرین ویران شد. هنگامی که وارد حوضه بزرگ وایومینگ شد ، به مخازن حیوانات بازگشت. غذای موجود در راه از غذای کم آب کوله پشتی تشکیل شده است. جیمز می گوید در طول راه نمی تواند غذای کافی دریافت کند بنابراین هنگامی که هر پنج تا شش روز به شهر می رسد ، تا آنجا که می تواند غذا می خورد. یک بار ، در رستورانی در گرند لیکس ، CO ، جیمز آنقدر غذا سفارش داد که به دو سرور نیاز داشت تا همه را روی میز خود بیاورد. او آخرین لقمه را خورد.

به دلیل مصدومیت ، جیمز مجبور شد در ماه ژوئن یک ماه مرخصی بگیرد ، بنابراین امسال نتوانست مسیر را به پایان برساند. امسال ، جیمز از نیومکزیکو به Dubois ، WY نقل مکان کرد ، جایی که متوقف شد تا منتظر زمستان سرد باشد. او 1،915 مایل را پیموده است و در بهار آخرین 1،185 مایل ماجراجویی بزرگ خود را به پایان می رساند.

به وب سایت وی مراجعه کنید دلیل ماجراجویی و برای یادگیری بیشتر کمکهای مالی تا از هدف او حمایت کند.

سریع می گیرد

کفش های کوهنوردی مورد علاقه: بروکس کاسکادیا در طول راه ، جیمز تا کنون شش جفت کفش را پشت سر گذاشته است. او قبل از اینکه به یک جفت نیاز داشته باشد حدود 400 مایل از یک جفت دور می شود.

مکانهای مورد علاقه برای پیاده روی: کوه سان خوان در کلرادو و رشته رودخانه ویند در وایومینگ. “این رشته کوه ها مناظر دیدنی را ارائه می دهند. من عاشق قله های گرانیتی زیبا و باشکوه آنها پوشیده از برف شدم که به سمت آسمان حرکت می کنند. ”

غذای مورد علاقه در طول راه: بیف استروگانف و مرغ و پیراشکی غذای خشک را در خانه Ma Mounten منجمد می کنند. “من زیاد غذا خوردم. این دو طعم آخر است که می توانم بخورم.”

ردیاب فعالیت مورد علاقه: فیت بیت

دیدگاهتان را بنویسید