با توربین های بادی در هزینه های انرژی خود در خانه صرفه جویی کنید

همانطور که بیشتر و بیشتر مردم منابع انرژی غیر متعارف را انتخاب می کنند، توربین های بادی از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. این توربین‌ها مدت‌هاست که در مقیاس وسیع، به عنوان مثال در مزارع بادی وجود داشته‌اند، اما اخیراً محبوبیت آن‌ها در میان کاربران خصوصی سرازیر شده است. در برخی از نقاط جهان غیرعادی نیست که یک توربین بادی به خانوارها در تامین انرژی مورد نیازشان کمک کند.

با این حال، برخی ملاحظات و ملاحظات وجود دارد که باید قبل از نصب توربین بادی برای خانه خود رعایت کنید. در زیر برخی از نکاتی که باید بررسی کنید آورده شده است.

سرعت باد

توربین های بادی با نیروی باد کار می کنند. هنگامی که باد شدید می وزد، توربین ها را می چرخاند که به نوبه خود ژنراتوری را راه اندازی می کند که انرژی الکتریکی تولید می کند. درک این موضوع آسان است که اگر می‌خواهید بیشترین بهره را از یک توربین برای نیازهای برق خود ببرید، باید در منطقه‌ای زندگی کنید که بادهای شدید مکرر دارد.

موارد زیر در مورد توربین های بادی صدق می کند: هر چه سرعت باد بیشتر باشد، بهتر است. یک حدس تقریبی این است که سرعت باد باید حداقل ۱۲ مایل در ساعت باشد تا یک توربین بادی سودآور برای خانه خود داشته باشید.

مقدار نور خورشید و گرما

گرمای خورشید نقش مهمی در عملکرد توربین های بادی دارد. این گرما مسئول اختلاف فشاری است که باد ایجاد می کند. بنابراین، اگر منطقه ای که در آن زندگی می کنید آفتابی باشد، احتمالاً باد زیادی نیز خواهید داشت. اما پس از آن، وقتی خورشید و نور زیادی دارید، چرا منظومه شمسی را انتخاب نکنید که ممکن است ارزانتر باشد و همچنین سبز باشد؟ این نکته قابل تامل است.

چند واحد؟

یک توربین بادی ممکن است نتواند انرژی مورد نظر شما را تولید کند. با این حال، می‌توانید توربین‌های بیشتری را اضافه کنید زیرا انرژی تولید شده توسط آنها افزایش می‌یابد. وقتی توربین های بیشتری داشته باشید، انرژی بیشتری دریافت می کنید. اما این نیز به هزینه آن اضافه خواهد کرد. بنابراین باید دوباره به این فکر کنید که چه گزینه های برق غیر متعارف دیگری دارید.

نگهداری

توربین های بادی در اینجا بسیار خوب عمل می کنند. هنگامی که توربین ها را نصب کردید و آنها را به ژنراتور وصل کردید، احتمالاً نیازی به هزینه کردن ندارید. اینها دستگاه های کاملاً ارزان و کم هزینه هستند که عمر مفید بسیار بالایی دارند.

مقایسه با سایر منابع انرژی

افراد آگاه از محیط زیست ممکن است بخواهند منابع انرژی دیگری مانند انرژی خورشیدی، زمین گرمایی یا حتی انرژی جزر و مدی را در نظر گرفتن یک توربین بادی در نظر بگیرند. اقتصاد جنبه ای است که باید مورد توجه قرار گیرد، اما از آنجایی که این منابع انرژی به جغرافیای محل بستگی دارد، این نیز باید در نظر گرفته شود. اقتصاد کلی توربین های بادی یا سایر واحدهای انرژی وابسته به طبیعت به این بستگی دارد که در کدام قسمت از جهان زندگی می کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر