با برنده هدیه تسلا آشنا شوید


در Leaders in Healthcare Information Technology، ما به تیم اختصاصی‌ای که از زمان باز کردن درهای خود در سال ۲۰۱۱ ایجاد کرده‌ایم، افتخار می‌کنیم و بیشتر موفقیت ما به دلیل تبلیغات شفاهی مثبت و ارجاعات مشاوران وفادارمان است.

در سال ۲۰۲۱، به مناسبت دهمین سالگرد خود، مسابقه ارجاعی را برای مشاوران خود با تسلا جدید به عنوان جایزه بزرگ اعلام کردیم. امروز با خوشحالی اعلام می کنیم که کندی والبرون، ردیاب تماس ماساچوست و رهبر تیم، برنده مسابقه ما است. (ویدئوی کامل بالا را پخش کنید تا واکنش صادقانه او را ببینید.)

داستان کندی

کندی سال گذشته به ما ملحق شد تا از مشتریانی که نیاز به ردیابی تماس از طریق خدمات ارجاع بهداشتی ما دارند پشتیبانی کند. او از طریق نقش خود، با افراد آلوده به ویروس کووید و تماس نزدیک آنها ارتباط برقرار می کند و اطلاعات ارزشمندی درباره سلامت و ایمنی ارائه می دهد. او پس از تجربه مشکلات خانوادگی در اوایل بیماری همه گیر برای ادامه ردیابی تماس ها هیجان زده بود.

“مادر من که ۶۸ سال سن دارد، با کووید به بیمارستان رفت و آمد کرد. سپس، در ژانویه ۲۰۲۱، او یک حمله قلبی کرد. اما خدا را شکر، ما امروز هنوز با ما هستیم. او دلیلی است که من می خواهم این کار را انجام دهم. کندی به اشتراک گذاشت.

کندی می‌گوید عشق او به کمک به دیگران برای شغل ردیابی تماس “مناسب” بود. تعهد شخصی او به حمایت از عزیزان و جامعه، او را در رقابت پیشتاز کرد.

«پیدا کردن شغلی که قدر شما را بداند بسیار دشوار است [Healthcare It Leaders] او به جزئیات و تمام کارهای سخت توجه می کند. من دایره باریکی از دوستان دارم و سعی می کنیم سطح یکدیگر را بالا ببریم. کندی گفت: وقتی کسی می گوید که به شغل نیاز دارد، من همیشه آماده کمک هستم.

بسیاری از ارجاع‌های کندی در طول مسابقه، از آن زمان با رهبران فناوری اطلاعات در مراقبت‌های بهداشتی، از جمله نامزدش که به عنوان ردیاب تماس نیز کار می‌کند، شروع به کار کرده‌اند. کندی علاوه بر تسلای جدید خود، در این ماه یک ارتقاء برای رانندگی یک ردیاب قراردادی دریافت کرد.

با تشکر از مشاوران ما

در حالی که ما به کندی به خاطر کار فوق العاده و دستاورد شایسته او تبریک می گوییم، همچنین می خواهیم از کل تیم مشاوران رهبران فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی که به ارائه پشتیبانی و راهنمایی برای افراد بی شمار و سیستم های بهداشتی در سراسر کشور در طول همه گیری COVID-19 ادامه می دهند، تشکر کنیم.

ما از همه کسانی که در محتوای تسلا شرکت کرده‌اند سپاسگزاریم و بر تأثیر ارجاعات در انتساب کارمندان به نقش‌های مهم مراقبت‌های بهداشتی که به ایمن نگه‌داشتن جوامع، کلاس‌های درس و محل‌های کار کمک می‌کند، تأکید می‌کنیم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر