با آن کان آشنا شوید – تناسب اندام پزشکی


به آن کان ، سرپرست آبزیان و عضو تیم ایمنی در مرکز بهداشت و تناسب اندام در کالج جامعه ایالتی واشنگتن ، آن آربور ، MI سلام کنید. مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC به تازگی موفق به تکمیل سومین مرکز صدور گواهینامه MFA شده است – آنها از سال 2014 دارای مجوز MFA بوده اند! تبریک می گویم !!

آن تقریباً 12 سال در مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC بوده است. او دارای مدرک کارشناسی علوم کامپیوتر و گواهی بنیاد سلامت از کالج جامعه ایالتی واشنگتن است.

ما به تازگی با آن گیر کرده ایم و این چیزی بود که او باید می گفت …

چه چیزی را بیشتر در کار خود دوست دارید؟
وقتی من در حال آموزش و مربیگری شنا هستم و ورزشکارم پرش می کند. این می تواند فردی باشد که سالمندان و آرتریت شدید دارد و در نهایت با کشش شدید در سبک آزاد احساس پیشرفت می کند. برای آنها رایگان است. این می تواند یک مشتری باشد که سالها شنا کرده و مدتی را رها کرده است تا بفهمد می تواند در جلسه کارشناسی ارشد موفق شود. یا ممکن است یک شناگر آینده باشد که بر ترس خود از قرار گرفتن در آب غلبه کرده است. همه آنها در آب کار بهتری دارند. (واقعیت جالب: آن هر سال 50 روز در روز تولدش شنا می کند! عکس او را در زیر مشاهده کنید – او در 51 سالگی خود فقط 50 دور خود را تکمیل کرد – به هر حال ، آن !!)

انگیزه شما از انتخاب این حوزه چیست؟
من از مزایای ورزش ، تناسب اندام گروهی و محیط آبی هیجان زده هستم. هر روز اعضایی را می بینم که سبک زندگی آنها به تنهایی تغییر کرده است ، خواه قدرت عملکردی ، حرکت ، کنترل درد ، یا فقط آرامش.

کدام مورد / موفق ترین ابتکار شما در مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC بوده است؟
دروس شنا! نه تنها شنا را یاد بگیرید ، بلکه شنا را بهتر ، راحت تر و در حد توانایی بدن خود یاد بگیرید. حتی اگر مشکلاتی دارید ، از شنا برای کار استفاده کنید. بسیاری از مردم خود را در گروه “غیر ورزشکار” طبقه بندی می کنند در حالی که در واقع همه ما در حد توانایی بدن خود ورزشکار هستیم. شنا با بدن مهربان است و همه می توانند این کار را انجام دهند!

چه توصیه ای به افرادی می کنید که وارد این رشته از آمادگی جسمانی می شوند؟ با همه کار کنید. همه پتانسیل دارند. برای من چیزی به عنوان “چیزی” برای آموزش ، پشتیبانی ، مربیگری ، آموزش و کمک وجود ندارد. و همه اعضای مرکز ما باید آن را به همان شیوه دریافت کنند. ما باید با زمان ، ایده ها ، قدردانی و پذیرش خود سخاوتمند باشیم. در راحتی ما ، از نظر پزشکی ، همیشه باید توجه داشته باشیم که ممکن است روزهای سختی برای اعضا وجود داشته باشد ، و ما باید با صبوری خود سخاوتمند باشیم!

چگونه تأسیسات شما توسط انجمن تناسب اندام پزشکی تأیید شد؟
اعضای ما می توانند اطمینان داشته باشند که همه کارکنان آموزش دیده اند تا به آنها در حفظ امنیت و افزایش تناسب اندام و رفاه کمک کنند. امکانات و رویه های ما همچنین اطمینان آنها را در اطمینان از در نظر گرفتن همه جنبه های امنیت افزایش می دهد. ممکن است اعضای ما نتوانند از سایر امکانات با خیال راحت استفاده کنند ، اما در اینجا می توانند اجتماعی باشند ، دانش خود را افزایش داده و بر تناسب اندام خود کار کنند.

دوست دارید خارج از کار چه کار کنید؟
من عاشق پیاده روی با خانواده و دوستانم هستم! هرچه دنده کمتر بهتر! (توجه: عکسی از Ann Hiking را در Pictures Rocks National Lakeshore در Alger County، MI ببینید!)

آیا درگیر کارهای خیریه یا اجتماعی هستید؟
فرزندپروری یک برنامه شگفت انگیز است که به کودکان فرصت می دهد. ما فرزندان خود را بزرگ کردیم و اگرچه سخت بود ، اما چیزهای زیادی آموختیم! در حال حاضر ما این کار را برای هر یک از فرزندان فرزندخوانده خود انجام می دهیم. هیچ کتاب آموزشی ندارد ، درست مانند فرزندان خودمان ، اما ما سعی می کنیم در زندگی کودک در آنجا حضور پایدار داشته باشیم. هرکسی می تواند پدر و مادر خوانده باشد!

متشکرم که چنین الهام بخشی در داخل و خارج استخر بودی ، آن!

دیدگاهتان را بنویسید