بانک فیتنس – دکتر با جیلز لامارشه آشنا شوید


یک فرانسوی مناسب

پایگاه خانگی: مریتا ، جی

زندگی کاری: نایب رئیس پیشرفت دانشگاه در دانشگاه زندگی

زندگی شخصی: دکتر. پدر و پدر بزرگ

سن: جوان دل 64

دکتر. این آغاز تعهد به تناسب اندام و سلامتی بود که او همچنان به عنوان یک مدیر مشغول در دانشگاه زندگی ماریتا از آن استقبال می کند. شش سال پیش ، او میزبان اولین Run Lights of Life 5K بود ، مسابقه ای که در نمایشگرهای تعطیلات سالانه پردیس با بیش از 1.5 میلیون چراغ LED اجرا می شود.

او گفت: “این مسابقه مورد علاقه من است.” لامارش می گوید. “میزبانی آن برای من خوب است زیرا بیشتر عمر خود را اداره می کردم. اکنون من به دلایل سلامتی و برای حفظ تناسب اندام می دویم. و البته ، به عنوان یک فرانسوی ، من غذای خوب را دوست دارم. بنابراین دویدن من را سالم نگه می دارد و به من اجازه می دهد از غذایی که دوست دارم لذت ببرم. ”

مکان مورد علاقه شما برای دویدن چیست؟

“من چندین بار در هفته می دویدم و دوست دارم مسیرهایی را در کوه کنزائو اجرا کنم. با این حال ، وقتی سفر می کنم ، بیشتر دویده و از مسابقات خود برای تجربه شهر استفاده می کنم. من به ویژه دوست دارم در اروپا دویدم – کپنهاگ ، رم ، پاریس. من قبل از بیدار شدن مردم در حال کاوش هستم و مردم را می بینم که مغازه های خود را باز می کنند ، پیاده روها را تمیز می کنند و برای روز آماده می شوند. در بیدار دیدن جهان زیبایی وجود دارد. ”

چگونه وارد روز خود می شوید؟

“من فکر می کنم متعهد بودن و اولویت بندی سلامت خود بسیار مهم است. ورزش کردن و ایجاد فعالیت در طول روز من را از نظر جسمی و روحی سالم نگه می دارد. من هیچ رکوردی در دویدنم نخواهم شکست ، اما من آنجا هستم. زمانی می توانیم رهبران خدمتگزار بهتری باشیم که روال عادی خود را حفظ کرده و تناسب اندام خود را حفظ کنیم. ”

دیدگاهتان را بنویسید