بازدید استاندار مازندران از ورزشگاه وطنی/ اعلام حمایت از ساخت کمپ ورزشی «محفرجک»


به گزارش خبرگزاری قائم شهر فارس، استاندار مازندران در آستانه آغاز فصل جدید لیگ برتر فوتبال کشور با حضور در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر از ورزشگاه خانگی نساجی مازندران بازدید کرد.

ایزد سیف الله پور مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران در نشست تخصصی استاندار مازندران در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر ضمن قدردانی از تلاش های دولت در زمینه آماده سازی ورزشگاه تا این لحظه به برخی خلاها و کاستی های موجود اشاره کرد. ، گفت: باشگاه نساجی مستحق ورزشگاهی با تمام امکانات است شرایط ورزشگاه شهید وطنی قطعی شده و به تدریج شرایط ورزشگاه شهید وطنی به گونه ای می شود که بتوانیم میزبان رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در این ورزشگاه باشیم.

وی یکی از دغدغه های اصلی باشگاه و هواداران پرشورش را در این سالها عدم آموزش نساجی در مازندران عنوان کرد که به دلیل کمبود امکانات، مراحل قانونی طی شده و باشگاه نساجی رسمیت دریافت کرده است. سند و اجازه اقدام

سیف الله پور با اعلام اینکه برای شروع پروژه ای در این زمینه جلسات متعددی با مسئولان داشتیم اما به نتیجه نرسیدیم، گفت: حدادیان مالک باشگاه قرار است پروژه بزرگی برای حفظ آبروی این استان انجام دهد. ، برای برپایی کمپ ورزشی یا گردشگری، اقامتی و تفریحی است.

وی بیان کرد: نتیجه اجرای این طرح و ایجاد چند صد شغل به نفع مردم این منطقه خواهد بود و در چنین فضایی باشگاه نساجی مازندران قطعا می تواند در فوتبال و ورزش کشور تاثیرگذار باشد. برای چندین سال

در ادامه سیدمحمود حسینی پور استاندار مازندران با تشکر از همه مردم زحمتکش پروژه ورزشگاه شهید وطنی و همچنین از نگاه مثبت رئیس جمهور به این پروژه که درخواست مشترک ورزش دوستان مازندران بود، تشکر کرد و گفت: طبق نظر کارشناسان و علاقمندان پس از دستور اکید رئیس دولت با توجه به اتمام پروژه در مدت ۴ ماه، اگرچه مدتی می گذرد، اما سرعت اجرای پروژه مطلوب گزارش شده و کار به اتمام رسیده است. آنچه از نظر تجهیزات باید تهیه می شد آماده استفاده است اما نیازمندی های خاصی دارد از جمله آماده سازی کامل چمن بسته به شرایط اقلیمی و کمی زمان می برد.

وی با اشاره به اینکه کمک های لازم برای ساخت کمپ بزرگ و بین المللی در ماهفاروجک انجام می شود، گفت: مازندران یکی از بهترین مکان های آب و هوایی برای حضور بسیاری از خودروهای ورزشی گردشگری ورزشی است. تعداد آنها زیاد نیست. امکانات در این زمینه..

استاندار مازندران از جامعه نساجی خواست تا نقشه این کمپ و برنامه فعالیت های آن را در اختیار مردم قرار دهند، تصریح کرد: ساخت این کمپ مطمئنا منشأ توسعه ورزش های مختلف و ورزشی خواهد بود. به ویژه جوانان استان و ایشان با تمام وجود چنین طرحی را اجرا می کنند ما حمایت می کنیم.

به گزارش فارس، نساجی مازندران در هفته اول لیگ برتر فوتبال کشور جمعه ۳۰ مردادماه در خانه به مصاف مس کرمان می رود و باید دید که آیا ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر می تواند میزبان اولین مسابقه باشد. هفته لیگ یا نه!؟

انتهای پیام/۸۶۰۵۹/ج
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید