ایجاد امنیت پایدار در منطقه هدف اصلی مسابقات ورزشی نظامی است – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، سردار محمد خاکپور شامگاه جمعه در مراسم افتتاحیه مسابقات جهانی تک تیرانداز نظامی ۲۰۲۲ به میزبانی یزد اظهار داشت: هدف اصلی برگزاری مسابقات نظامی به ابتکار روسیه ایجاد دوستی و دوستی بین کشورهای دوست و ایجاد دوستی است. همدلی بین آنها برای تبادل اقتصادی و تجاری و تعامل نظامی و ایجاد امنیت و صلح پایدار در منطقه و جهان.

وی گفت: در مسابقات بین المللی ۲۰۲۲، نیروهای مسلح ایران میزبان سه مسابقه خواهد بود.

خاکپور یادآور شد: هشتمین دوره مسابقات تیراندازی نیروی ویژه به میزبانی نیروی زمینی سپاه پاسداران به میزبانی شهر تاریخی یزد، دوره پهپاد به میزبانی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسابقات غواصی در عمق نیز بر عهده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. ارتش جمهوری ایران

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ابراز امیدواری کرد: با برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات انجام‌شده و همچنین تلاش‌های مسئولان و مدیران برگزارکننده مسابقات و همچنین تلاش تیم‌های شرکت‌کننده، توانستیم شاهد برگزاری مسابقات سازنده خواهیم بود. در فضایی دوستانه و تحقق اهداف عالی این مسابقات به ویژه باید سطح دوستی را ارتقا بخشد و روابط برادرانه بین کشورها را تقویت کند و نتایج خوبی از این مسابقات بگیرد.

خاکپور با قدردانی از برگزارکنندگان این مسابقات در سپاه یزد و سپاه الغدیر گفت: امیدواریم شرکت کنندگان از کشورهای مختلف در مدت حضور خود در جمهوری اسلامی ایران لحظات خوبی را تجربه کنند و با خاطراتی شیرین به کشور بازگردند. و تجربیات خوب، برگرد

من باید بگویم؛ مسابقات تیراندازی ارتش های جهان به میزبانی یزد از فردا آغاز و تا ۱۴ شهریور ادامه دارد. تا، و تک تیراندازان هفت کشور جهان در این مسابقه شرکت می کنند.