اولویت تل آویو در سفر بایدن توقف برنامه هسته ای ایران است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسرائیل تایمز ۲ نفتالی بنت نخست وزیر اسرائیل در جمع خبرنگاران با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران گفت همیشه آویو او توانست از امضای قرارداد بد جلوگیری کند و خواهان یک معامله بهتر در دراز مدت است.

نخست وزیر اسرائیل روز دوشنبه با اعلام این بیانیه افزود: اولویت اسرائیل در آینده این است. بایدنرئیس جمهور آمریکا در حال نهایی کردن یک برنامه اقدام مشترک واضح با ایالات متحده برای توقف برنامه هسته ای ایران است.

دختر وی با اشاره به تاسیسات هسته ای سری رژیم صهیونیستی که بدون نظارت آژانس بین المللی انرژی اتمی عمل می کند، گفت: این سفر برای اسرائیل حیاتی است.

همچنین دختر وی با اشاره به گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره ایران در اوایل ماه جاری در نشست هیئت مدیره در ژنو گفت: جهان در حال بیدار شدن است تا چهره واقعی ایران را ببیند.

دختر وی اظهارات خود را در یک کنفرانس خبری با خبرنگاران در دفتر خود در اورشلیم بیان کرد.

نخست وزیر، دولت و دولت رژیم صهیونیستی مجلس این یک گام به فروپاشی نزدیک‌تر است و ادعا می‌کند که اسرائیل «موفق شد» از بازگشت به آنچه توافق بدی می‌دانست جلوگیری کند. اکنون هدف کوتاه مدت آن توقف غنی سازی اورانیوم ایران است.

نفتالی دختر او گفت: «با این حال، اسرائیل علاقه مند به یک توافق بهبود یافته بلندمدت است. او چنین توافقی را به عنوان توافقی تعریف کرد که برای همیشه از پیشرفت ایران در زمینه سلاح های هسته ای جلوگیری می کند.

توسط دخترخارج از شهر بایدن برای منطقه، که قرار است در ۱۳ جولای آغاز شود، رئیس جمهور ایالات متحده همچنین “معماری منطقه ای را بین بازیگران تقویت کرد.” میانه‌روتر در منطقه “.

انتظار می رود بایدن ۱۳-۱۴ جولای همیشه آویو مسافرت رفتن. او شب را در اورشلیم و با او خواهد گذراند یایر لاپیدنخست وزیر موقت رژیم صهیونیستی در حال گفتگو است.

«توماس نیدز» سفیر آمریکا همیشه آویو او همچنین دوشنبه گفت که «جو بایدنرئیس جمهور آمریکا علیرغم فروپاشی رژیم صهیونیستی، همچنان برنامه ماه آینده را دارد همیشه آویو سفر کنید و به این شهر بیایید.

همچنین سخنگوی شورای امنیت ملی ایالات متحده در راه است بایدن گیرنده همیشه آویو وی گفت: ما با اسرائیل رابطه راهبردی داریم که فراتر از هر دولتی است. رئیس جمهور مشتاقانه منتظر دیدار در ماه آینده است.

گزارش یک سفر امن بایدن گیرنده همیشه آویو ساعت ها قبل اتفاق افتاد ۲ نفتالی “نخست وزیر و” بنتیایر لاپیدوزیر خارجه رژیم صهیونیستی منحل شدکنستآنها در چند روز آینده به توافق می رسند.