امنیت مرکز هسته ای شهید علیمحمد عملیات پدافند هوایی قم – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، سرهنگ نعمت محسنی زرین در سخنانی پیش از نماز جمعه قم با تاکید بر اهمیت موضوع پدافند هوایی گفت: رهبر معظم انقلاب توجه ویژه ای به پدافند هوایی دارند و بارها بر این امر تاکید کرده اند. بنابراین پدافند هوایی ارتش با توجه به تحرکات دشمنان بدخواه به دنبال اقدامات پیشگیرانه است.

فرمانده گروه پدافند هوایی حضرت معصومه (س) گفت: آمریکا از هیچ تلاشی برای سرنگونی مردم ایران که شامل کودتا، ترور و تحمیل جنگ هشت ساله بین آمریکایی ها می شود، چشم پوشی نکرده است. توطئه ها

وی گفت: حمله به نفتکش ها و حمله به هواپیمای ایرانی از جنایات آمریکای جنایتکار بود.

سرهنگ محسنی زرین ادامه داد: خصومت دشمن ادامه دارد و پیروزی ها نباید باعث افتخار باشد.

فرمانده گروه پدافند هوایی حضرت معصومه (س) گفت: اگر تا دیروز به فکر ارعاب بودیم امروز ابتدا در فرودگاه منطقه صحبت می کنیم.

وی گفت: ارتش امروز به خود می بالد که رهبری فرمودند سربازی شغل نیست، مسئولیت پذیری است.

سرهنگ محسنی زرین تصریح کرد: فرهنگ حسینی به ما آموخت که در دفاع از آزادگان و در برابر ظلم، ابرو خم نکنیم و نباید اجازه دهیم منظر دشمن ما را ناامید کند و همین شوق شهادت بود که ما را به جنگ میدانی بر روی زمین واداشت. . در زمینه های نظامی و دیگر

فرمانده گروه پدافند هوایی حضرت معصومه(س) با اشاره به صلابت نیروهای پدافندی کشور گفت: شهر پهپادی ارائه شده توسط رئیس ستاد کل نیروهای مسلح یکی از نقاط قوت و نیروهای مسلح نیروی پدافند هوایی است.

وی با اشاره به وظایف گروه پدافند هوایی حضرت معصومه(س)، گفت: این گروه حفاظت از آسمان شهر قم و مرکز هسته ای شهید علیمحمد را بر عهده دارد.

سرهنگ محسنی زرین گفت: پدافند امروز در بیش از ۳۷۰۰ نقطه در کشور از آسمان ایران اسلامی محافظت می کند.