افتتاح شرکت تعمیر و نگهداری خودرو شرکت ملی مس به مناسبت هفته دولت در رفسنجان


خبرگزاری فارس از رفسنجانی می گوید صبح امروز همزمان با هفته دولت با حضور دکتر فرخی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، معاون مالی استاندار کرمان افتتاح شد. نماینده مردم رفسنجانی. و انار در مجلس و جمعی از مسئولان شرکت خدمات خودروسازی اطلس مس در رفسنجانی.

محمدسعید هاشمی مدیرعامل شرکت کویر مس اطلس گفت: شرکت کویر مس اطلس متعلق به صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنعت مس ایران است که از سال ۱۳۸۷ شروع به کار کرد و هم اکنون حدود ۴۰۱ دستگاه خودرو دارد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه این شرکت در سرچشمه قرار داشت و با توجه به حجم کاری که در زمینه نگهداری خودروهای سبک انجام می دهد، لازم بود مکانی به مساحت ۴۳۰۰ متر مربع در رفسنجانی ایجاد شود. خریداری شد و از سال ۹۹ شروع به کار کردیم و در پایان تیرماه امسال به بهره برداری رسید.

هاشمی بیان کرد: این شرکت با سه مجتمع تبریز سرچشمه، شهربابک و سونگون با ۲۸۱ دستگاه در سرچشمه، ۵۵ دستگاه در شهربابک و ۶۶ دستگاه خودرو در تبریز همکاری دارد.

وی خاطرنشان کرد: مساحت کل ساختمان اداری یک هزار و ۱۵۵ متر مربع و کارگاه ها ۷۵ متر مربع است و برای ساخت و تملک زمین این مجموعه حدود ۱۲ میلیارد تومان هزینه شده است.

انتهای پیام/۸۰۰۱۶/ب
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید