اسکنی دیپینگ چیست و چه فایده ای دارد؟


برخی از مردم فکر می کنند که ایده غوطه وری لاغر مانند یک اولتیماتوم برای “حقیقت یا جرات” در یک جلسه دبیرستان به نظر می رسد. برای دیگران، غوطه ور شدن در موقعیت برهنه یک فعالیت سالم شناخته شده است. این در تقویم روز ملی ظاهر شده است، زیرا روز جهانی غواصی لاغر هر سال در حدود جولای است. به نظر می رسد که غوطه ور شدن لاغر می تواند مزایای سلامت روانی و جسمی مختلفی را به همراه داشته باشد. برای درک مزایا، اجازه دهید برخی از تصورات غلط رایج در مورد این عمل را از بین ببریم.

بر اساس هیئت مشاوره پزشکی و علمی Volonte، این در مورد پذیرش آزادی عشق به خود و استقلال است، برخلاف تصور رایج که این یک عمل میل جنسی است. این یک دعوت برای نگاه کردن یا گرفتن عکس از افراد دیگر بدون رضایت آنها نیست. در حالی که برخی مکان‌ها، مانند سواحل برهنه، فرصتی برای شرکت در این نوع فعالیت‌ها را فراهم می‌کنند، اما می‌توان آن را در انزوا انجام داد.

عمل غوطه ور شدن لاغر بدن و ذهن را از طرق مختلف درگیر می کند، بنابراین چگونه این نوع برهنگی می تواند به طور کلی به سلامت ما کمک کند؟

آیا غوطه ور شدن لاغر مشکلی ندارد (و قانونی) کی کمپینگ بودی؟

فیلم ها و کتاب ها دوست دارند مردم را در حال شنا در آب به تصویر بکشند. غواصی سبک که به عنوان شنای لاغر یا غوطه ور شدن عمیق نیز شناخته می شود، طبیعی است، اما اگر در لحظه نامناسبی جابجا شد، می توانید در نهایت در آب داغ در حال جوش شنا کنید.

این آیینی است که تابستان‌نشینان از سراسر جهان در آن شرکت می‌کنند… اما فصل‌ها تغییر می‌کنند.

امروز، ما قصد داریم در مورد اینکه چگونه تمرین غواصی لاغر قانونی است، بحث کنیم. ما همچنین راهنمایی هایی را ارائه می دهیم اگر تصمیم گرفتید این کار را انجام دهید.

چگونه در حین کمپینگ بدون توقف به شنای لاغر برویم

به ساحل برهنه بروید

مناطقی در ایالات متحده وجود دارد که به عنوان سواحل “غیر هیجان انگیز” طبقه بندی شده اند، که در آن غواصی پوستی مجاز است. جستجو در وب برای معروف ترین سواحل برهنه در منطقه شما امکان پذیر است.

با کمال تعجب آنها در سراسر ایالات متحده هستند. در تمام مسیر از ساحل موشاپ در تاکستان مارتا و ساحل بشقاب پرنده در جزیره پادر جنوبی، تگزاس تا ساحل جانسون در نیوجرسی و ساحل بیکر در سانفرانسیسکو، مناطق ساحلی وجود دارد که خلوت نیستند و همچنین در دریاچه های داخل ایالات متحده مانند یارو مخفی، نوادا در دریاچه تاهو.

دوربین ها و بچه ها معمولاً در سواحل ناامن مجاز نیستند، من فقط می گویم که FYI.

چگونه در حین کمپینگ بدون توقف به شنای لاغر برویم

به ساحل برهنه بروید

برخی مکان‌ها در ایالات متحده وجود دارند که به عنوان سواحل “برهنه” تعیین شده‌اند که غواصی پوستی در آن‌ها مجاز و تشویق می‌شود. جستجو در وب برای یافتن بهترین سواحل برهنه در منطقه شما امکان پذیر است.

با کمال تعجب آنها در همه جای ایالات متحده حضور دارند. آنها از ساحل موشاپ در تاکستان مارتا و ساحل بشقاب پرنده در جزیره پادر جنوبی، تگزاس تا ساحل جانسون در نیوجرسی و بیکرز در سانفرانسیسکو را شامل می شوند و سواحل برهنه در امتداد سواحل و دریاچه های واقع در ایالات متحده مانند Secret Cove وجود دارد. ، نوادا در دریاچه تاهو.

دوربین‌ها و بچه‌ها معمولاً در سواحلی که دوربین ندارند ممنوع هستند، من فقط می‌گویم که FYI.

تاریخ بین المللی روز باریک

انجمن آمریکایی تفریحات برهنه برای اولین بار این رویداد را در سال ۲۰۱۸ برگزار کرد. سازمان پشتیبان این رویداد، انجمن آمریکایی تفریحات برهنه، می گوید که این رویداد و همچنین روز آگاهی بسیار محبوب شده اند و همچنان در حال گسترش هستند. سازمان های بین المللی مختلف برای میزبانی رکوردهای جهانی با یکدیگر رقابت می کنند.

جالب است که اگرچه نام هایی در بین بنیانگذاران مدرن غواصی لاغر حذف شده است، این اصطلاح تا قرن بیستم ثبت نشده بود. با توجه به فرهنگ لغت انگلیسی آکسفورد، اولین ذکر “skinny-dip” در زبان انگلیسی در سال ۱۹۴۷ بود. این عبارت به اندازه افرادی که مردد هستند بدخواهانه است.

فواید روانی و عاطفی

همانطور که دکتر پیلایی در سخنرانی خود اشاره کرد، بحث های رسانه های اجتماعی بر فواید سلامتی غواصی لاغر و همچنین فواید روانی و عاطفی متمرکز بود.

نویسنده نیوزیلندی، کیت اونز، در نوشتن نیوزیلند، راهنمای غواصی لاغر برای جزیره جنوبی نیوزلند، همکاری کرد.

او در مصاحبه‌ای گفت که همیشه مجذوب دنیای طبیعی بوده است، اما تا زمانی که مایو خود را درآوردی و هر آنچه انسان‌ها از بدنت می‌سازند بیرون آوردی، واقعاً احساس کردی که بخشی از دنیای طبیعی اطراف اوست.

خلیج شنی در کیپ تاون در آسایش خانه خود هیجان انگیزترین تجربه سرسره آبی است. گزارش شده است که پناهگاه های پنهان زیادی در کوه های دراکنزبرگ وجود دارد که شامل رودخانه ای است که گفته می شود از آن می گذرد.

مزایای سلامتی غوطه وری لاغر

در حالی که قوانین شوم اغلب اولین چیزی است که وقتی به برهنگی فکر می کنیم، به ذهنمان می رسد، دکتر لوسیون پیلای، متخصص پوست ادعا می کند که انداختن لباس شنای بزرگ مزایایی برای سلامتی دارد.

“شما سلول های پوستی بیشتری را در معرض نور خورشید قرار می دهید. از منظر سلامتی، از این نقطه به بعد ویتامین D بیشتری دریافت خواهید کرد و ویتامین D بیشتری دریافت خواهید کرد. مزیت این واقعیت این است که او نیازی به حضور در بیرون در زیر نور خورشید ندارد. برای دریافت ویتامین D مورد نیاز.” او می گوید.

ما متوجه شدیم که برای سیستم ایمنی بدن ما به ویژه در دوره کووید حیاتی است. ما دیده‌ایم که افرادی که سطح ویتامین D پایینی دارند بیشتر در معرض مشکلات کووید هستند. بنابراین، لاغری، گرفتن بیشتر بدن و نپوشیدن لباس کمک می کند.”

برای بسیاری از ما، غوطه وری لاغر عادتی است که پس از نوشیدن مقدار زیادی نوشیدنی، آن را انجام می دهیم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر