استاندار خراسان رضوی: خانواده جزء لاینفک جامعه اسلامی است


به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، یعقوب علی نظری به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی در نشست بصیرتی مدیران بانوان و خانواده استانداری سراسر کشور در مشهد مقدس، اظهار داشت: زنان جزئی از خانواده و خانواده هستند. عملکردهای ضعیف در خانواده.” زنان می توانند به یک عملکرد قدرتمند تبدیل شوند.

استاندار گفت: خانواده رکن اصلی جامعه اسلامی است و موضوع خانواده بسیار حائز اهمیت است چرا که مقام معظم رهبری در این عرصه بارها تذکرات جدی به مسئولین، آحاد جامعه و بانوان داده اند.

نظری با اشاره به اینکه جامعه سالم و متعالی در گرو وجود خانواده سالم است، گفت: زن محور اصلی خانه و خانواده است و برخی مشکلات بیرون از خانه و خانواده با حضور زنان برطرف می شود.

وی افزود: یکی از راه های تحکیم خانواده و بهبود عملکرد این نهاد تاکید بر آموزش است که در این راستا باید تربیت خانواده از ابتدا و در تمامی مراحل زندگی مانند زایمان و رشد آنها شکل گیرد.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: از ظرفیت واحدهای دانشگاه پیام نور خراسان رضوی می توان برای تربیت خانواده استفاده کرد و آموزش خانواده با رویکرد تقویت فرهنگی و تربیتی نظام خانواده ساماندهی شد.

انتهای پیام/
این را در صفحه اول پیشنهاد دهید