از حضور درویش در رختکن تا ناراحتی سرخپوشان؛ پرسپولیس رضایت بازیکنانش را جلب نکرد


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پیش از آغاز دیدار تیم های پرسپولیس و مس کرمان، ۱۰ درصد از قرارداد بازیکنان پرسپولیس به حساب آنها واریز شد تا مجموع دریافتی در لیگ تا این لحظه به ۳۰ درصد برسد. این در حالی است که پرسپولیس با توجه به نیم فصل حضور در لیگ برتر، انتظار داشت به جای ۱۰ درصد، حداقل ۲۰ درصد بگیرد.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه با واریز این پول به حساب بازیکنان، پیش از شروع بازی به همراه مشاور رسانه ای خود به رختکن سرخپوشان رفت تا پس از این واریز ۱۰ درصدی خود را به رخ بازیکنان بکشاند. این اتفاقات باعث رضایت بازیکنان پرسپولیس نشد. چون انتظار داشتند بیشتر از مبلغی که باشگاه به حسابشان واریز کرده بود، پول دریافت کنند. به همین دلیل بازیکنان پرسپولیس از این وضعیت ناراضی هستند و حتی این موضوع را به گوش مسئولان باشگاه رسانده اند.

همین نارضایتی باعث شد تا رضا درویش به آنها قول بدهد که دوباره به آنها پرداخت خواهد کرد اما این پرداخت در صورت انجام تسویه مطالبات فصل گذشته بازیکنان خواهد بود. پرسپولیسی های فصل گذشته هنوز حدود ۸ درصد بدهکار هستند که ۳ درصد آن سهم اتحادیه است و ۵ درصد دیگر از این باشگاه می گیرند. مدیرعامل پرسپولیس به بازیکنان این تیم قول داده است که قبل از شروع تمرینات پس از تعطیلات ۱۲ روزه پول به حساب آنها واریز شود. به نظر می رسد پرسپولیسی ها در صورت دریافت مطالبات فصل گذشته خود همچنان باید منتظر باشند تا مسئولان باشگاه به وعده خود مبنی بر پرداخت قسمت دوم مطالبات این فصل خود عمل کنند.

بازیکنان پرسپولیس در جلسات خصوصی خود صحبت می کنند که با وجود اینکه پرسپولیس به بورس می آید و ۳۵۰ میلیارد تومان درآمد داشته اما در این فصل نباید مشکل مالی داشته باشند. با تمام این اوصاف، باشگاه پرسپولیس نشان داده است که باید به درآمدزایی بیشتری بپردازد تا به وعده های مالی خود در زمینه بازیکن و کادر فنی عمل کند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید