اردوغان آرزو کرد منقل بس روسیه در اوکراین شد


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه آرزو کرد منقل بس روسیه در اوکراین شده است.

محل کار ریاست جمهوری ترکیه روز یکشنبه در ذکر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوی تلفنی با همتای روس شخصی ولادیمیر پوتین ادعا کرد کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند حمله مسکو به اوکراین به منقل سوزی بیشتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرایط انسانی بیشتر خواستن است.

رویترز به نقل اجتناب کرده اند محل کار اردوغان نوشت: اردوغان بر اهمیت منقل بس میان روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین، اجرای صلح را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش شرایط انسانی در قلمرو تاکید کرد.

این ادعا می افزاید کدام ممکن است آنها هماهنگی کردند کدام ممکن است در اطراف بعدی مذاکرات بین کمیته صلح اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه در استانبول برگزار شود.

پیش اجتناب کرده اند این، ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین، آمادگی شخصی را برای خنثی کردن کشورش شناخته شده به عنوان بخشی اجتناب کرده اند سازش با روسیه ادعا کرد، با این حال آرزو کرد تضمین این هماهنگی توسط طرف های ثالث شد. (عمیق اصولاً)

در ۲۴ فوریه، روسیه در {پاسخ به} تقاضا کمک اجتناب کرده اند جمهوری های دونتسک را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوهانسک (جدایی طلبان در شرق اوکراین) عملیات نیروی دریایی را در اوکراین تحریک کردن کرد. ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه تاکید کرد کدام ممکن است “خلع سلاح را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوست داشتنی زدایی” اجتناب کرده اند نیازها بی نظیر این عملیات {بوده است}. مسکو صدها ادعا کرده است کدام ممکن است هیچ این سیستم ای برای اشغال اوکراین ندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروهای مسلح روسیه تنها زیرساخت های نیروی دریایی اوکراین را هدف قرار می دهند. آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید متحدانش اجتناب کرده اند جمله ژاپن به این اقدام مسکو با اعمال تحریم های فشرده علیه روسیه پاسخ دادند.

آخر حرف / خ
این را برای صفحه اول توصیه دهید