ادغام شرکت های کشاورزی تهدیدی برای همه ما است


با پیشنهاد مدیریت تغذیه حیوانات مرکزی (CAFO) در شهرستان برنت ، ویسکانسین ، 26000 اسب نگهداری می شود و میلیون ها گالن کود مایع تولید می شود. ساکنان می ترسند که چنین تاسیساتی می تواند خسارت جبران ناپذیری به هوا ، زمین و آبراه های آنها و همچنین ارزش دارایی و اقتصاد محلی آنها وارد کند. اما ائتلاف متنوعی از کشاورزان ، اعضای جامعه و دوستداران محیط زیست برای حفاظت از خانه های خود ، معیشت خود و منافع باقی مانده از اقتصاد مستقل کشاورزی می جنگند. به عنوان بخشی از همکاری ویژه بین شبکه خبری Real News و در این زمانها “ایده ویسکانسین” ، مکس ، کامرون گرنادینو (TRNN) و هانا فاریس (در این زمانها) در تابستان از شهرستان برنت دیدن کرد تا با ساکنان در مورد نگرانی های آنها و مبارزه آنها با صنعت بزرگ کشاورزی و کارخانه صحبت کند.

در این مصاحبه ، مکس با کریستی لین آلن ، کشاورز و زنبوردار محلی ، در مورد خسارت وارد شده به کشاورزی به طور کلی از طریق صنعتی شدن و ادغام شرکت های کشاورزی ، و CAFO جدید ، به ویژه کشاورزان مانند او صحبت کرد. آلن بنیانگذار The Bees Knives ، LLC است و به عنوان رئیس بخش محلی اتحادیه کشاورزان ویسکانسین خدمت می کند.

پیوندها / اطلاعات تکمیلی در زیر …

  • وب سایت Seed niz و توییتر صفحه
  • افراد مشغول به کارگراز وحشی
  • ماکسیمیلیان آلوارز ، کامرون گرنادینو و هانا فاریس ، شبکه خبری واقعی ، “مزارع کارخانه” تهدید وجود “را برای جوامع روستایی ویسکانسین ارائه می دهند”
  • ماو کانر ، فقط راه حل، “تعهدات روستایی ویسکانسین مزارع خوک مقیاس صنعتی نیتیش نبرد”
  • سیمون دیویس کوهن ، در این زمانها“در نبرد: ویسکانسینیت های روستایی با جریان تاسیسات صنعتی گراز مخالفت می کنند”

موسیقی ویژه (همه آهنگ ها از آرشیو موسیقی رایگان freemusicarchive.org در دسترس هستند):
ژول تیلور ، “افراد مشغول به کار آهنگ تم “

سردبیر

ماکسیمیلیان آلوارز سردبیر شبکه The Real News Network است و میزبان The Working People (پادکست) درباره ، برای و درباره طبقه کارگر است. آثار او در مکان هایی مانند The Times ، The Nation ، The Buffalo ، Current Affairs و The New Republic به نمایش درآمده است.

[email protected]

maximillian_alv

بیشتر توسط ماکسیمیلیان آلوارزدیدگاهتان را بنویسید