اجرای طرح ثبت اسناد و املاک نهاوند در دستور کار قرار گیرد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر رضا بهرام اگروی بعدازظهر یکشنبه در دیدار با فرماندار شهرستان نهاوند گفت: ایجاد زیرساخت های لازم برای اجرای مکانیزاسیون کشاورزی مهم است.

وی بر اجرای این طرح تاکید کرد ثبت اسناد و املاک در شهرستان نهاوند باید در دستور کار قرار گیرد. وی گفت: شهرستان نهاوند قطب محصولات کشاورزی، دامی و شیلاتی استان است.

در ادامه فرماندار شهرستان نهاوند با تاکید بر توانایی های خدادادی شهرستان نهاوند در حوزه کشاورزی گفت: با توجه به بحران جهانی آب، سیاست جایگزینی کشاورزی شهرستان نهاوند باید با قوت بیشتری اجرا شود. و باید از کشت دیگری جلوگیری کرد.

ضرغام احمدوند افزود: نهاوند قطب تولید استان و در برخی موارد کشور در زمینه تولیدات کشاورزی، دامپروری و صیادی است. بنابراین این جایگاه باید با حمایت از کشاورزان حفظ شود.

او بیان کرد که از عملکرد آن در شهرستان نهاوند از طرح مکانیزاسیون کشاورزی حمایت می شود. وی گفت: انتظار داریم در این راستا سهم تسهیلات شهرستانی متناسب با جایگاه کشاورزی در نظر گرفته شود.

فرماندار نهاوند بیان کرد: اجرای طرح ثبت اسناد و املاک در شهرستان نهاوند نیز از دیگر مواردی است که باید مبلغ باقیمانده در دستور کار قرار گیرد.