ائتلاف اقدام چاقی (OAC) آگاهی خود را در مورد چاقی کودکان ، تبعیض وزن و قلدری در طول ماه افزایش می دهد


تمپا ، فلوریدا – ماه سپتامبر ماه ملی آگاهی از چاقی در کودکان است و ائتلاف اقدام چاقی (OAC) این ماه تلاش می کند تا تبعیض وزنی و زورگویی که در کودکان دارای اضافه وزن یا چاق وجود دارد را تشخیص دهد.

مطالعات نشان می دهد که حداقل 30 درصد از دختران دارای اضافه وزن و 24 درصد از دختران دارای اضافه وزن توسط همسالان خود در مدرسه مورد آزار و اذیت قرار می گیرند. “تبعیض وزنی در کودکان و نوجوانان یک مسئله اصلی برای نسل جوان ما است. ما می دانیم که آثار قلدری می تواند توسط بزرگسالان و همچنین کودکان احساس شود. به عنوان کودکی که با چاقی زندگی می کند ، بدون تجربه بدرفتاری یا قاطعیت می تواند بسیار مشکل باشد. وقت آن رسیده که او را کنار بگذارید و ادامه دهید. “

در ماه سپتامبر ، OAC بر جمع آوری بودجه برای کمک به جلوگیری از تبعیض وزن و زورگویی در دوران کودکی از طریق آموزش ، حمایت ، آگاهی و حمایت تمرکز خواهد کرد. شما می توانید با اهدای به OAC امروز در ObesityAction.org/Donate حمایت خود را از این امر مهم نشان دهید. هر سهمی در جهت تبدیل جهان به مکانی بهتر برای کودکان دارای اضافه وزن یا چاق انجام می شود.

ائتلاف اقدام چاقی (OAC) ، بیش از 75000 سازمان غیرانتفاعی ملی با قدرت اعضا ، به بهبود زندگی افراد مبتلا به چاقی از طریق آموزش ، حمایت و حمایت اختصاص داده است.

###

دیدگاهتان را بنویسید