آیا سیلترهای سفت در واقع به اندازه ظاهر سالم هستند؟


آیا نمک های سخت برای شما مضر هستند یا در واقع چیزی سالم هستند؟ ما از دو متخصص تغذیه ثبت شده از متخصصان آنها سوال کردیم.

پیش بروید ، شراب ، آبجو و مشروبات الکلی: مصرف کنندگان به طور دائم از یک نوع جدید و تازه الکل که دارای روابط عمومی فوق العاده ای است استفاده نمی کنند.

بر اساس گزارش صنعت توسط Grand View Research ، انتظار می رود این ترکیب با نرخ رشد سالانه در بازار فروشندگان سخت فروخته شود. 16.2٪ تا سال 2027.

یکی از بزرگترین نقاط فروش این نوشیدنی های الکلی رژیم غذایی بدون چربی آنها است. اما آیا آنها همانطور که بازاریان ادعا می کنند سالم هستند یا فروشندگان سخت برای شما بد هستند؟

در زیر ، این دو متخصص تغذیه هر آنچه را که باید در مورد محتوای تغذیه ای (یا کمبود آن) نمک های سخت بدانید ، به اشتراک می گذارند.

فروشنده سخت چیست؟

نمک های سخت که به نام نمک های الکلی و نمک های تند نیز شناخته می شوند ، حاوی آب گازدار ، شراب و طعم میوه هستند.

محتوای الکل از هر دو مشتق شده است:

  • شکر تخمیر شده
  • جو مالت یا غلات بدون گلوتن تخمیر شده.

خواص تغذیه ای.

نمک های سخت اغلب یک شکل سالم الکل محسوب می شوند. امی شاپیرو ، MS ، RD ، CDN ، بنیانگذار و مدیر Real Nutrition در نیویورک ، خاطرنشان می کند: “برخی از مارک های سخت Seltzer باعث می شود مردم محصولات خود را با لباس ورزشی بنوشند.”

او می گوید سریع ترین نمک ها فاقد گلوتن هستند ، بنابراین هستند. برای افرادی که به گلوتن حساسیت ندارند یا حساسیت دارند جذاب است.

لورن اسلاتون ، MS ، RD ، بنیانگذار Food Trainers در NYC ، افزود: “من فکر می کنم مصرف کنندگان به دنبال Celtzer قوی تری هستند ، زیرا در قند و کربوهیدرات ارزان تر است.”

با این حال ، این ویژگی ها لزوماً این نوشیدنی ها را برای یک شیوه زندگی سالم مناسب نمی کند. از این گذشته ، هنوز الکل است.

محتوای نمک های سخت الکل.

میزان الکل با حجم (ABV) الکل اندازه گیری می شود. Slaton Shares می گوید: “بیشتر آبجوها حدود 5 AB ABV ، 12 alcohol الکل و حدود 40 sp روح هستند.”

با این حال ، وقتی صحبت از Hard Seltzer می شود ، او می گوید ABV در مارک های مختلف متفاوت است و تعمیم محتوای الکل آنها را دشوارتر می کند. برخی از آنها تا چهار درصد پایین هستند ، در حالی که برخی ممکن است تا 12 درصد یا بیشتر جدید باشند. “

قدرت نوشیدنی های الکلی و میزان مصرف طبیعی شما بر میزان سالم بودن مصرف شما تأثیر می گذارد.

دوستان در کباب پز نمک با شراب به اشتراک می گذارند.

آیا Hard Seltzer سالم تر از انواع دیگر الکل است؟

کنجکاو هستید که چگونه پنجه ها و سایر تب های کنسرو شده شما در برابر انواع دیگر الکل مقاومت می کنند؟

به عنوان یک یادآوری ، در اینجا یک اشاره سریع به هر اندازه استاندارد سرو ارائه شده است:

  • پناهگاه های سخت = 12 اونس (یک قوطی)
  • الکل = پنج اونس
  • آبجو = 12 اونس (یک قوطی)
  • روح = 1.5 اونس (یک شات)

هارد سلتزر در مقابل الکل

شاپیرو می گوید فروشندگان سخت اغلب قند کمتری نسبت به الکل دارند. آنها همچنین تأکید می کنند که میزان ABV آنها کمتر است ، “معمولاً حدود چهار تا شش درصد” ، بدون در نظر گرفتن افرادی که در سطوح بالاتر بیرون می روند.

با این اوصاف ، اسلاتون به هشداری در مورد قند اشاره کرده است که مصرف کنندگان می توانند از آن قدردانی کنند.

او شروع می کند ، “پنجه های سفید حاوی کمتر از دو گرم قند و در واقع کمی کمتر است.” “اما آنچه اکثر مردم متوجه آن نیستند این است که یک شراب خشک – به عنوان مثال پینو گرگیو – به همان مقدار مصرف کنند.”

هارد سلتزر در مقابل آبجو

اسلاتون در همان یادداشت درباره محتوای قند ، به این واقعیت اشاره می کند که آبجو معمولاً حاوی هیچ قندی نیست. (این مورد مگر اینکه آبجو ترش و دیگر انواع میوه ها با شکر را برای طعم انتخاب کنید.)

با این حال ، “کربوهیدراتهای آبجو حاوی 13 گرم بیشتر در هر قوطی است.” بنابراین اگر سعی می کنید میزان مصرف کربوهیدرات خود را کنترل کنید (یا از رژیم غذایی کم کربوهیدرات مانند کاتو پیروی می کنید) ، نمک های سفت ممکن است انتخاب بهتری باشد.

هارد سلتزر در مقابل روح.

اسلاتون معتقد است که مانند آبجو ، اکثر ارواح حاوی صفر گرم شکر هستند – مگر اینکه قند اضافی برای تهیه شراب خوشمزه داشته باشند. همچنین ، هنگام نوشیدن الکل ، می توانید آن را با میکسر که ممکن است حاوی قند باشد ، به پایان برسانید.

در مورد کربوهیدرات ها؟ وی خاطرنشان کرد: مطمئناً یک کربوهیدرات سفید کم پنج گرم در هر قوطی دو گرم است ، اما یک تکیلا حاوی صفر گرم کربوهیدرات است. “ناگهان نمک های سخت خاص به نظر نمی رسد!”

آیا نمک های سخت آبرسان هستند؟

از آنجا که آب گازدار غیر الکلی می تواند به میزان روزانه هیدراتاسیون شما کمک کند ، آیا می تواند به آب همیشگی خود نیز برسد؟

متاسفانه شاپیرو با یک عدد دشوار به این سال پاسخ می دهد. او می گوید: “الکل برای شما خوب نیست ، مهم نیست ، زیرا برای بدن سمی تلقی می شود.” “همچنین باعث کم آبی بدن شما می شود.”

به همین دلیل ، او توصیه می کند که بعد از هر وعده شراب یک لیوان آب بنوشید و همچنین “اگر در آن روز چند نوشیدنی نوشیدید ، قبل از خواب یک لیوان بزرگ”.

این فرد برای فواید سلامتی ، نی را در یک لیوان نمک های سخت با میوه های اضافی قرار می دهد.

چگونه یک پناهگاه سخت سالم انتخاب کنیم

هر دو متخصص تغذیه توصیه می کنند که نگاه دقیق تری به برچسب بیاندازید و از ادعاهای بازاریابی فراتر رفته و بهترین فروشندگان سخت را بیابید که اهداف سلامتی شما را به خطر نمی اندازد.

در اینجا برخی از نکات برتر آنها وجود دارد:

  • یک مصرف کننده آگاه شوید شاپیرو خاطرنشان می کند که بسیاری از مارک ها ترجیح می دهند با استفاده از اصطلاحات مختلفی “استفاده از شیرین کننده های مصنوعی و سایر افزودنی های سالم” را تمیز کنند. یادگیری نحوه هدایت برچسب ها به شما کمک می کند تا سالم ترین نمک ها را پیدا کرده و از راه های دیگر به شما قدرت دهید.
  • چیزهای خوب پیدا کنید. شاپیرو ادامه داد: “من می گویم” ارگانیک “یا” بدون قند “بهترین گزینه شما برای کلمات تبلیغاتی است.” با توجه به نکته فوق در خوک ، باید اطمینان حاصل کنید که محل انتخاب شما به وضوح خواستار عاری از شیرین کننده ها و طعم دهنده های مصنوعی است. اسلاتون اضافه کرد که نمک های سخت سالم دارای نوعی میوه واقعی هستند که نباید خیلی شیرین باشد یا کربوهیدرات اضافی را در خود جای دهد.
  • قرار گرفتن در معرض BPA را در نظر داشته باشید. سرپناه های سخت اغلب در قوطی های آلومینیومی قرار دارند که اسلاتون می گوید می توان آنها را با BPA ترکیب کرد. وی هشدار داد: “BPA یک اختلال غدد درون ریز است و الکل احتمال انتشار این مواد شیمیایی را افزایش می دهد.” اگرچه فقط 10 درصد از محصولات کنسرو شده حاوی این ماده شیمیایی هستند ، اما منبع اصلی قرار گرفتن در معرض BPA باقی می مانند. اگر نگران عوارض جانبی احتمالی هستید ، ممکن است بخواهید مستقیماً از مارک های سخت گیر Selzer در مورد بسته بندی آنها بپرسید یا نوشیدنی ها را در بطری های شیشه ای جایگزین کنید.

خط پایین

بنابراین آیا پاسخ روشنی برای این س ofال وجود دارد که آیا فروشندگان دشوار برای شما بد هستند؟ آیا آنها می توانند در رژیم غذایی سالم قرار بگیرند؟

اسلاتون در این باره می گوید: “من نمک سختی نمی بینم.” و در حالی که ما می توانیم موهایی را مقایسه کنیم که روح و آبجو را با نمک های سخت مقایسه می کند ، بهترین گزینه این است که مراقب تعداد نوشیدنی های خود باشید.

این نکته برای سلامت کلی شما و همچنین اهداف خاص رفاه مفید خواهد بود. به عنوان مثال ، اگر مدیریت وزن نگران کننده است ، او پیشنهاد می کند مصرف الکل خود را محدود کنید (چهار نوشیدنی در هفته برای زنان ، هفت نوشیدنی در هفته برای مردان) تا نتایج مثبت را مشاهده کنید.

شاپیرو افزود: “کالری ناشی از الکل هیچ گونه تغذیه ای را ارائه نمی دهد ، بنابراین آنها خالی هستند” و افزود که برنامه کلی تغذیه شما نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

در نكته پایانی ، هر دو RD می گویند كه اگر به طور معمول الكل نمی نوشید ، نباید از رفاه سلتیك های سخت گیر استفاده كنید.

دیدگاهتان را بنویسید