آیا تا به حال به این فکر کرده اید که خودتان برق بسازید؟

با تمام مقررات دولتی که بر تولید برق حاکم است، شما همچنان برای آن هزینه بیشتری پرداخت خواهید کرد. به خصوص اگر در ایالات متحده زندگی می کنید در حالی که دولت اوباما تلاش می کند از شر نیروگاه های زغال سنگ خلاص شود. بیش از ۴۰ درصد انرژی الکتریکی ما از زغال سنگ تامین می شود. خورشیدی و باد خوب هستند، اما راه اندازی و راه اندازی بسیار گران است. به علاوه، آنها چندان قابل اعتماد نیستند.

  • برای ساخت یک آسیاب بادی به: مساحت بزرگ، سرمایه گذاری هنگفت، نگهداری و آب و هوای مناسب برای تولید انرژی نیاز دارید. ایده اصلی این است که تولید برق توسط باد به شرایط آب و هوایی بستگی دارد. هر گونه نوسانات آب و هوا، مانند ب. فشار باد کم یا آب و هوای بد، منجر به این واقعیت می شود که سیستم تولید کند شده یا به طور کامل متوقف می شود.
  • انرژی خورشیدی از انرژی خورشیدی (نور خورشید) به دست می آید و در هوای ابری چندان قابل اعتماد نیست. این منبع انرژی فقط در زیر نور خورشید کار می کند. به همین ترتیب، برای نصب به یک منطقه بزرگ نیاز دارد.

اگر به دلیل از کار افتادن خطوط برق در اثر طوفان، گردباد، یخ و برف یا خرابی یک خودرو، برق را از دست بدهید، چه اتفاقی می‌افتد؟ چه مدت طول می کشد تا شبکه برق شما دوباره فعال شود؟ آیا غذای یخچال شما بعد از چند روز بدون برق خراب می شود؟

چرا برق خود را تولید نمی کنید تا همیشه آن را داشته باشید؟ دو راه قابل اعتماد وجود دارد که می توانید برق تمام وسایل برقی خانگی خود را تامین کنید.

  • یکی از آنها استفاده از سیستم ژنراتور مغناطیسی است که با هزینه کم می توانید خودتان آن را بسازید. نیروهای مغناطیسی موجود در آن ژنراتور را در حرکت نگه می دارند. این وب سایت را بررسی کنید که در آن می توانید بیشتر در مورد آنها بیاموزید و حتی تمام اطلاعاتی را برای کمک به ایجاد آنها دریافت کنید.
  • روش دیگر، روش تسلا برای تولید الکتریسیته از انرژی موجود در جو است. در اینجا نیز راه اندازی روش با هزینه کم همراه است. همیشه انرژی در جو به شکل تشعشع وجود دارد. این از خورشید و همچنین از دیگر ستارگان در جهان می آید. آنها منبع تمام نشدنی انرژی از بهشت ​​را فراهم می کنند که با آن می توانیم تمام نیازهای انرژی خود را برآورده کنیم.

هر یک از این روش ها دستورالعمل های کاملی در مورد نحوه ساخت ژنراتور برق به شما می دهد. سلام، شما حتی نیازی به تمایل مکانیکی ندارید – فقط مواد مورد نیاز خود را خریداری کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید. شما باید بتوانید پول زیادی را پس انداز کنید و اگر برق کافی تولید کنید، شرکت برق می تواند مقداری از آن را از شما پس بگیرد! آیا عالی نیست که به جای ارسال چک از شرکت های خدمات شهری، چکی برای آنها ارسال کنیم؟

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر