آن علائم ترک قند چیست؟

بسیاری از مردم واقعاً احساس نمی کنند که شکر یک مشکل است و شما می توانید به آن معتاد شوید. اما بسیاری نیز وجود دارند که این علائم ترک قند را در زندگی خود تجربه می کنند. ایجاد علائمی برای آنها که اغلب می تواند مشکل ساز باشد. به شما علائمی ارائه می دهد که ممکن است حتی فکر کنید که به آنفولانزا مبتلا شده اید.

غذاهای مختلف زیادی وجود دارد که شکر به آنها اضافه شده است. نه تنها چیزهایی که از فروشگاه ها می خرید، بلکه حتی غذاهای خانگی. اینها به احتمال زیاد دارای یک ماده هستند که شامل افزودن شکر به آن می شود.

آیا تا به حال قند بیش از حد مصرف کرده اید و این احساس انرژی بیش از حد را دریافت کرده اید؟ این معادل همان چیزی است که می توانید از بسیاری از داروها دریافت کنید، بنابراین مردم ادعا می کنند که شکر واقعا یک دارو است.

اما شما نمی توانید به سادگی با قطع مصرف شکر آن را قطع کنید. اگر این کار را انجام دهید هفته های زیادی خواهید داشت که انرژی کمی خواهید داشت. به علاوه احتمالاً دچار افسردگی خواهید شد و حتی هوس مصرف آن قند خواهید داشت.

کاهش آن به روشی بهتر و آهسته تر بیشتر به این ایده می رسد که باید هدفتان را به انجام برسانید. قبل از خرید، برچسب محصولات را بخوانید و قند کمتری دریافت کنید. سعی کنید هنگام غذا خوردن از جایگزین های شکر استفاده کنید. یک مثال عالی می تواند شیرینی استویا باشد اما مشکلاتی را که شکر ایجاد می کند ایجاد نمی کند.

همچنین باید سعی کنید مصرف شربت ذرت، الکل، عسل و کربوهیدرات های ساده را برای خلاص شدن از شر قند کاهش دهید. اگر مشکلات عاطفی زیادی به دلیل ترک قند دارید، از کمک گرفتن دریغ نکنید.

یک ملاقات با پزشک ترتیب دهید و به یک گروه پشتیبانی بپیوندید. زیرا افسردگی که ممکن است دچار آن شوید می تواند مشکلات زیادی ایجاد کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر