آنچه بچه ها باید با اشاره به سکته مغزی بدانندگروه اقامت ایرنا – مناسب است کدام ممکن است خطر سکته مغزی همراه خود افزایش سن افزایش خواهد یافت، با این حال سکته مغزی در بزرگسالان جوان – حتی نوزادان، کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانان – نیز رخ می دهد. به معنای واقعی کلمه هستند، طبق بررسی ای کدام ممکن است در شماره فوریه ۲۰۲۰ سکته مغزی چاپ شده شد، بین ۱۰ به همان اندازه ۱۵ نسبت سکته ها در اشخاص حقیقی بین ۱۸ به همان اندازه ۵۰ سال رخ می دهد. به طور معمول اکثر متخصصان سن سکته نوزاد را کمتر اجتناب کرده اند ۴۵ سال می دانند.

اگرچه میزان عمومی سکته به طور قابل توجهی در اشخاص حقیقی بالای ۶۵ سال رو به کاهش است، با این حال {در میان} اشخاص حقیقی جوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید میانسال در جاری {افزایش است}. بین سال‌های ۲۰۱۰ به همان اندازه ۲۰۱۶، میزان بروز سکته مغزی {در میان} اشخاص حقیقی میانسال در آمریکا سه برابر اصولاً اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی بالای ۶۴ سال بود.

چگونه سکته مغزی قابل دستیابی است در اشخاص حقیقی جوان خاص باشد

نوع سکته مغزی کدام ممکن است در اشخاص حقیقی جوان دیده تبدیل می شود معمولاً همراه خود آنچه کدام ممکن است پزشکان پزشکی در مبتلایان مسن می بینند خاص است.

نوع سکته مغزی کدام ممکن است در اشخاص حقیقی جوان دیده تبدیل می شود معمولاً همراه خود آنچه کدام ممکن است پزشکان پزشکی در مبتلایان مسن می بینند خاص است. اندرو راسمن، متخصص ذهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعصاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرپرست پزشکی وسط کامل سکته مغزی در کلینیک کلیولند در اوهایو، اظهار داشت: برخی اجتناب کرده اند مشکلات مرتبط همراه خود مرکز موجود است کدام ممکن است به نظر می رسد مانند است دلیل برای سکته مغزی در بزرگسالان جوان باشد.

وی افزود: متعدد اجتناب کرده اند بچه ها به همان اندازه روزی کدام ممکن است دچار سکته مغزی نشوند، اجتناب کرده اند ابتلا به حداقل یک بیماری زمینه ای کدام ممکن است به سکته مغزی {کمک می کند}، بی اطلاع هستند. عواملی کدام ممکن است به سکته مغزی در بزرگسالان جوان {کمک می کند}، کدام ممکن است معمولاً همراه خود آنچه پزشکان پزشکی در اشخاص حقیقی مسن می بینند خاص است، عبارتند اجتناب کرده اند:

کانال دهلیزی را باز کنیددکتر رسمن می گوید: اجتناب کرده اند هر ۴ نفر خوب نفر دهانه های کوچکی در دهلیزهای مرکز دارد کدام ممکن است در بدو تولد موجود است با این حال معمولا بازرسی نمی شود، به همین دلیل اکثر افراد نمی دانند کدام ممکن است آنها را دارند.

پارگی شریان حدود ۲۵ نسبت سکته های مغزی در اشخاص حقیقی کمتر اجتناب کرده اند ۴۵ سال {به دلیل} پارگی رگ های خونی در گردن تحمیل تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصی به شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون تأثیر در حال وقوع است.

رگ های خونی اجتناب کرده اند سه لایه تشکیل شدند: خوب لایه خانه نازک سلولی، خوب لایه عضلانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب لایه فیبری. لایه سطحی نازک ممکن است پاره شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس خون ممکن است به دیواره عروق تأثیر می گذارد تدریجی. رسمن می گوید کدام ممکن است این کار رگ های خونی را باریک می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است باعث سکته شود. طبق مشاوره کلینیک کلیولند، علائم پارگی رگ ممکن است برای ادغام کردن اشیا زیر باشد: عوارض در گردن، درد صورت، ویژه به ویژه درد احاطه توجه، دوبینی هر دو افتادگی پلک، اجتناب کرده اند کف دست دادن ناگهانی چشایی.

مشکلات انعقادی برای برخی {بیماری ها}اجتناب کرده اند جمله بیماری سلول داسی تعیین کنید، باعث تشکیل لخته های خونی تبدیل می شود کدام ممکن است ممکن است به لخته تغییر شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بزرگسالان جوان باعث سکته شود.

راسمن می‌گوید: «اصولاً سکته‌های مغزی قابل دستیابی است اولین علامتی باشد کدام ممکن است این اشخاص حقیقی جوان دچار اختلال لخته شدن خون هستند. راسمن دلیل می دهد کدام ممکن است سوء بلعیدن کوکائین به طور قابل توجهی رگ های خونی را همراه خود تجمع سلول های خونی باریک می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث لخته شدن آنها تبدیل می شود. اجتناب اجتناب کرده اند داروها مخدر را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلعیدن بیش اجتناب کرده اند حد الکل خطر سکته مغزی را در هر سنی کاهش می دهد.

عواملی کدام ممکن است بچه ها می توانند برای کاهش خطر سکته مغزی مدیریت کنند

اگرچه ابتلا به بیماری قلبی اولین غیرقابل مدیریت است، با این حال تحقیق متنوع نماد داده‌اند کدام ممکن است متعدد اجتناب کرده اند اجزا خطری کدام ممکن است شخص را در سنین بعدی تمایل سکته مغزی می‌کنند، یادآور {فشار خون بالا}، کلسترول بالا، دیابت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات وزنی، در جاری افزایش هستند. . بر مقدمه گزارش وسط مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری های آمریکا (CDC)، بیش اجتناب کرده اند ۴۲ نسبت اجتناب کرده اند بزرگسالان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش اجتناب کرده اند ۱۸ نسبت اجتناب کرده اند کودکان در آمریکا اضافه وزن هستند.

رسمن می گوید: «اگر قبول دارید کدام ممکن است سکته مغزی در اشخاص حقیقی زیر ۴۵ سال در جاری {افزایش است}، احتمالاً یکی اجتناب کرده اند توضیحات مهم مشکلات وزنی است. {فشار خون بالا}، کلسترول بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیابت. همه اینها اجزا خطر مهمی برای سکته مغزی در هر سنی هستند. مشکلات وزنی در کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانان مرتفع است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این خطر سکته مغزی را در کل اقامت افزایش می دهد. مشکلات وزنی خطر ابتلا به {فشار خون بالا}، کلسترول بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیابت را افزایش می دهد. همه اینها اجزا خطر مهمی برای سکته مغزی در هر سنی هستند.

مصرف کردن غذاهای مفید، معاصر، فرآوری نشده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ننوشیدن نوشیدنی های شیرین همراه خود کاهش خطر ابتلا به مشکلات قلبی شرح داده می شود. با این حال راسمن اظهار داشت مهمترین تنظیم رژیم غذایی کدام ممکن است باید اندیشه در مورد شود کاهش بلعیدن نمک است. او می گوید: «اگر تمایل {فشار خون بالا} هستید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک زیادی بلعیدن می کنید، مدیریت {فشار خون بالا} کدام ممکن است دلیل برای بی نظیر سکته مغزی است، برایتان دردسر {خواهد بود}.

بر مقدمه گزارش وسط مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری های آمریکا (CDC)، ۹۰ نسبت اجتناب کرده اند کودکان آمریکایی نمک بیش اجتناب کرده اند حد بلعیدن می کنند کدام ممکن است ۱۰۰۰ میلی خوب و دنج اصولاً اجتناب کرده اند مقدار طرفدار شده روزانه ۲۳۰۰ میلی خوب و دنج است. راسمن می گوید: «فست فودها را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای کنار هم قرار دادن سرشار اجتناب کرده اند سدیم هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر است اجتناب کرده اند بلعیدن آنها پرهیز کنید. اگر به غذای عکس غیر اجتناب کرده اند فست فود ورود ندارید، می توانید تغییراتی در سفارش شخصی تحمیل کنید، مثلا اجتناب کرده اند آنها بخواهید به سیب زمینی سرخ کرده نمک نزنند.

سیگار کشیدن را انصراف کن

بررسی ای کدام ممکن است در شماره مه ۲۰۱۸ روزنامه سکته مغزی چاپ شده شد، ارتباط مقاوم بین انواع سیگارهای بلعیدن شده توسط پسرها زیر ۵۰ سال را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطر سکته را نماد داد. محققان به این نتیجه رسیدند کدام ممکن است اگرچه انصراف سیگار باید هدف باشد، با این حال انصراف سیگار ممکن است راهی کارآمد برای کاهش سکته مغزی در پسرها زیر ۵۰ سال باشد. دستورالعمل های پیشگیری اجتناب کرده اند سکته مغزی ۲۰۲۱ اجتناب کرده اند صفحه بحث مرکز آمریکا (AHA) نیز این ادعاها را تأیید می تدریجی.