آمار تکان دهنده – چرا راه های سریع برای کاهش وزن در حال حاضر مورد نیاز است

هفته ای نیست که خبری در رسانه ها درباره افزایش سطح چاقی منتشر نشود. برای هر هشدار، محصولات جدیدی با راه‌های جدید برای کاهش وزن سریع به بازار عرضه می‌شوند. به عنوان مثال Weightwatchers، Jenny Craig و Nutrisysem تنها تعدادی از بزرگترها هستند، اما انواع قرص ها، معجون ها و برنامه هایی وجود دارد که همگی برای کمک به کاهش وزن سریعتر افراد طراحی شده اند.

اما آیا این همه واقعا ضروری است؟ آیا همه ما تبدیل به یک دسته بزرگ چاق از تنبل‌ها می‌شویم یا رسانه‌ها و این ایده که باید شبیه افراد مشهور روی جلد مجلات براق باشیم، برای خرید این محصولات مورد آزار و اذیت و فشار قرار می‌گیریم؟

داده های یک مطالعه در سال ۲۰۰۸ توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان می دهد که همه ایالت های ایالات متحده به جز یکی از ایالات متحده (کلرادو) شیوع چاقی بیش از ۲۰٪ دارند. به نظر نمی رسد وضعیت در بریتانیا بهتر از این باشد، جایی که یک گزارش دولتی، “بررسی سلامت برای انگلستان” پیش بینی می کند که اگر کاری انجام نشود، بیش از ۱۲ میلیون بزرگسال و یک میلیون کودک تا سال ۲۰۱۰ چاق خواهند شد.

با جمعیتی بیش از ۶۰ میلیون نفر، این بدان معناست که تقریباً ۲۰ درصد از جمعیت بریتانیا چاق خواهند بود. با تمام مشکلات سلامتی شناخته شده و مرتبط با چاقی راه های سریع کاهش وزن اکنون قبل از انفجار این بمب ساعتی مورد نیاز است.

افرادی که انگیزه کاهش وزن دارند می توانند کالری دریافتی خود را کاهش دهند و انرژی مصرفی خود را افزایش دهند. این باعث می شود آنها در یک وضعیت کمبود کالری قرار بگیرند که در آن بدن از ذخایر چربی برای انرژی استفاده می کند و سطح چربی بدن کاهش می یابد.

اینکه چگونه دولت ها و شوراهای بهداشت محلی می توانند این را در مقیاس وسیع اجرا کنند، یک سوال دشوار است. در حالی که آنها می توانند تلاش کنند و فرصت بیشتری را برای فعالیت بدنی از طریق ورزش فراهم کنند، شبکه های دوچرخه سواری و خیابان های ایمن تر برای مردم که بتوانند کاملاً بر روی اینکه چگونه می توانند غذای مردم را کنترل کنند، راه بروند، موضوع دیگری است.

اگر چاقی یا اضافه وزن چیزی است که نگران آن هستید یا سعی می کنید با آن مقابله کنید، می توانید نکات و توصیه های عالی را در اینجا در مورد چگونگی کاهش وزن سریع دریافت کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر