آماده باش آتش نشانی زنجانی در ایام محرم / بازدید از تمامی مساجد و هیئت های زنجانی


مجید امیرفضلی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجانی امروز گفتما میرویم وی به خبرنگار فارس در زنجانی گفت: با توجه به فرا رسیدن ماه محرم، کارشناسان ایمنی آتش نشانی از چند روز قبل از هیئت ها و تکایای زنجانی بازدید خواهند کرد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجانی با اشاره به اینکه سازمان آتش نشانی قبل از شروع عملیات اطفای حریق بازدید از اماکن مورد نظر را آغاز کرده و دستورات و توصیه های لازم را به افراد مسئول می دهد، افزود: تقریباً از تمامی ایستگاه های آتش نشانی بازدید می شود. . و تا آن زمان در صورت وجود ایستگاه های آتش نشانی از آنها بازدید و چک لیست موجود است مقامات ما یک بالش قرار می دهیم که توصیه می کنیم روزانه آن را چک کنید.

وی در خصوص موارد بازدید نیز اظهار داشت: بازرسی و بازرسی از سیستم های اطفای حریق، بازدید از دفاتر گاز، بررسی عوامل حادثه ساز، ورود و خروج عزاداران و بازرسی و بازرسی از سیستم های اطلاع رسانی. اشیاء بازدید

امیرفضلی تصریح کرد: امروز از مسجد جامع زنجان، امامزاده حسینیه اعظم، زینبیه اعظم و معجم بازدید کرد. حیدریون و فاطمیون و ثارالله انجام می شود و در طول زمان تا شروع مراسم اصلی از تمام مکان هایی که مراسم برگزار می شود بازدید می شود.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجانی افزود: در این شب ها اکیپ های آتش نشانی به طور مستمر در نقاط پرتردد شهر گشت زنی می کنند و وضعیت امنیتی شهر را تحت کنترل دارند در حالی که در روزهای پایانی آتش شخصیت ها آنها در مقابل اماکن مذهبی با ترافیک سنگین قرار می گیرند.

وی از شهروندان خواست در صورت زیارت اماکن مذهبی و شرکت در مراسم عزاداری امام حسین (ع) مقامات اماکن مذهبی و اورژانس به ویژه آتش نشانیشخصیت ها همکاری کنید و در صورت بروز حادثه آرامش خود را حفظ کنید و همزمان با آتش نشانی ۱۲۵ تماس بگیرید.

غفاری افزود: در این راستا به شهروندان و مقامات تکایا و اماکن مذهبی به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص رعایت موازین ایمنی در ایام محرم، آموزش ایمنی در قالب وبینار سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری و همچنین توصیه ها و نکات ایمنی مرتبط با این ایام برگزار شد. . به صورت مجازی نیز ارسال شده است.

پایان پیام/۷۳۰۰۵
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید