آستین انرژی در حال ساختن آینده ای سبزتر است

استفاده از مشوق‌های آستین انرژی برای خانه‌ها و مشاغل با انرژی کارآمد، منطقی مالی است. برای کمک به ساکنان آستین در انتخاب سبز، تخفیف و وام در دسترس است. در برخی موارد، مشتریان کم‌درآمد و متوسط ​​آستین انرژی حتی می‌توانند حتی اگر خانه‌های خود را به‌جای مالکیت آن‌ها اجاره کنند، به‌روزرسانی رایگان خانه دریافت کنند. با شرکت در یکی از برنامه های تشویقی متعدد، صاحبان خانه می توانند قبض های انرژی خود را کاهش دهند و در هزینه خود صرفه جویی کنند و در عین حال به سبز ماندن آستین کمک کنند.

آستین انرژی تعهدی طولانی مدت و اثبات شده به حفظ انرژی و نظارت بر محیط زیست دارد. به همین دلیل است که آستین انرژی با آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده و وزارت انرژی برای ارائه تخفیف های Energy Star به مشتریان واجد شرایط شریک شده است. این تخفیف‌ها برای خرید سیستم‌های تهویه مطبوع و گرمایش آب برقی با راندمان بالا، سیستم‌های خورشیدی فتوولتائیک، سیستم‌های گرمایش آب با انرژی خورشیدی، و همچنین برخی بهبودهای خانه‌های صرفه‌جویی در مصرف انرژی، برای تشویق به استفاده از فناوری‌های سبز و انرژی جایگزین طراحی شده‌اند. منابع

راندمان تهویه مطبوع با استفاده از دو سیستم مختلف اندازه گیری می شود. نسبت بهره وری انرژی فصلی (SEER) اندازه گیری بازده انرژی یک واحد معین در کل فصل سرمایش را ارائه می دهد و بنابراین یک رتبه بندی کلی تر است. نسبت بهره وری انرژی (EER) کارایی دستگاه را در استفاده طولانی مدت و مداوم، مانند گرم ترین روزهای تابستان، اندازه گیری می کند. آستین انرژی برای خرید مدل های جدید تهویه مطبوع که دارای رتبه SEER 14 یا بالاتر و رتبه EER 11.5 یا بالاتر هستند، تخفیف ارائه می کند. برخی از کولرهای پنجره ای نیز مشمول این تخفیف می شوند. سیستم های تهویه مطبوع و پمپ های حرارتی سیستم اسپلیت نیز می توانند واجد شرایط باشند اگر این الزامات رتبه بندی SEER و EER را برآورده کنند. تخفیف‌ها از ۵۰ دلار برای واحدهای پنجره‌ای کوچک تا ۶۵۰ دلار برای تهویه‌کننده‌های با مصرف انرژی بالا متغیر است.

تخفیف های فناوری خورشیدی فتوولتائیک متفاوت از تخفیف های دستگاه ها عمل می کنند. از آنجایی که این پنل‌های خورشیدی در واقع برق تولید می‌کنند، آستین انرژی اعتباری کم‌هزینه و بدون هزینه برای خرید و نصب سیستم‌های فتوولتائیک ارائه می‌کند و سپس به مشتریان برای انرژی بازگشتی به شبکه به ازای هر وات تخفیف می‌دهد. این انرژی خورشیدی را به یک جایگزین مقرون به صرفه و اقتصادی برای مالکیت خانه تبدیل می کند. سلول های فتوولتائیک بدون آلودگی محیط زیست انرژی تولید می کنند، بنابراین انتخاب خوبی برای محیط زیست نیز هستند.

آبگرمکن های خورشیدی نیز واجد شرایط تخفیف از سوی آستین انرژی هستند که از ۱۵۰۰ دلار برای ساخت و ساز جدید تا ۲۰۰۰ دلار برای نصب در خانه موجود متغیر است. این آبگرمکن های با تکنولوژی پیشرفته همچنین واجد شرایط بازپرداخت مالیات تا سقف ۱۰۰۰ دلار هستند. سیستم های گرمایش آب خورشیدی باید توسط شرکت صدور گواهینامه رتبه بندی خورشیدی تایید شده باشند تا واجد شرایط دریافت این مشوق ها باشند.

برای کمک به مشتریان برای کاهش مصرف انرژی، آستین انرژی همچنین تخفیف هایی را در برخی مشاغل بهبود خانه مانند: این موارد شامل افزودن عایق اتاق زیر شیروانی، تعمیر کانال هوا، افزودن نوار آب و هوا به پنجره ها و درها، و عایق مانع تابشی است. خانواده های کم درآمد می توانند واجد شرایط دریافت این بهبودهای صرفه جویی در انرژی بدون هیچ هزینه ای از طریق برنامه حفظ انرژی آستین انرژی باشند. برای واجد شرایط بودن، باید شرایط درآمد خاصی را برآورده کنید، خانه در حال بهبود باید یک خانه خانوادگی باشد و در بیشتر موارد خانه نمی تواند بیش از ۱۵۰۰۰۰ دلار ارزش داشته باشد. اجاره‌دهندگانی که حداقل سه ماه در خانه زندگی کرده‌اند نیز می‌توانند واجد شرایط باشند در صورتی که صاحبخانه با بهبودها موافقت کند.

سایر برنامه‌های آستین انرژی شامل برنامه Power Partners است که به مشتریان یک ترموستات قابل برنامه‌ریزی رایگان می‌دهد در ازای اینکه آستین انرژی بتواند مصرف برق را در دوره‌های اوج مصرف چرخه کند. برنامه بازیافت یخچال و سایر مشوق های صرفه جویی در انرژی. اما شاید مهم ترین مشوق ها، مزایای زیست محیطی این برنامه ها باشد. آستین انرژی همراه با ساکنان آستین به آینده نگاه می کند و برای ایجاد آینده ای سبزتر تلاش می کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر