آدل پس از 6 سال انتظار تاریخ انتشار آلبوم جدید “30” را تعیین کردزندگی در سه سال گذشته برای آدل آسان نبوده است – و او بالاخره آماده صحبت در مورد آن است.

پس از اعلام اینکه تک آهنگ جدیدش “Easy On Me” در 15 اکتبر منتشر می شود ، ترانه سرای 33 ساله انگلیسی روز چهارشنبه در پست طولانی اینستاگرام خود اعلام کرد که آلبوم مورد انتظار “30” در نوامبر منتشر می شود. 19. انجام خواهد شد.

وی در این باره گفت: “من قطعاً در جایی که انتظار داشتم باشد ، نزدیک به 3 سال پیش نبودم.” وی گفت: من برای احساس امنیت به روال و ثبات متکی هستم ، همیشه این کار را می کردم. و با این حال من عمداً آنجا بودم – حتی با اراده خودم ، تا خود را در توهم آشفتگی کامل و آشفتگی درونی فرو ببرم! من در این راه بسیاری از حقایق داخلی را درباره خودم آموخته ام. من بسیاری از لایه ها را ریخته ام اما همچنین خود را در لایه های جدید پیچانده ام. به رهبری طرز فکرهای واقعا مفید و سالم ، و فکر می کنم بالاخره آرامش خود را به دست آوردم. حتی می توانم بگویم که هرگز در زندگی احساس آرامش بیشتری نکرده ام. ”

این صلح پس از طلاق معروف از پدر پسر 8 ساله آنها ، آنجلو ، ایجاد می شود که اوایل امسال پس از جدایی این زوج در سال 2019 نهایی شد. -عامل امیر پل.

“و بنابراین ، من بالاخره آماده انتشار این آلبوم هستم.” او نوشت. “این سوار شدن یا مرگ من در آشفته ترین دوره زندگی من بود. در حال نوشتن این مطلب ، این دوستم بود که برای جلب رضایت من یک بطری شراب و یک غذای آماده برای من آورد. دوست خردمند من که همیشه توصیه های خوبی می کند. فراموش نکنید کسی که وحشی است و می گوید “این بازگشت زحل شما است. دختران فاکت کنید ، شما فقط یک بار زندگی می کنید.” دوستی که تمام شب را بیدار می ماند و وقتی گریه می کردم دستم را می گرفت نمی داند چرا. برخیز و برو رفیق که مرا در جایی می برد ، گفتم نمی خواهم بروم ، اما می خواستم برای دریافت ویتامین D از خانه خارج شوم. ماسک ها و برخی نمک های حمام به من احساس دوست داشتنی می دهند در حالی که ناخواسته نه تنها به من یادآوری می کند که واقعاً چه ماهی بود ، بلکه احتمالاً باید مراقبت از خود را انجام دهم! و سپس دوستی که اهمیتی نمی داد با من تماس گرفت ، حتی اگر من دیگر چک کردن آنها را متوقف کرده بودم زیرا از درد خودم بسیار خراب شده بودم. ”

وی در پایان گفت: “من از آن زمان برای بازسازی خانه و قلبم سخت کار کردم و این آلبوم آن را توصیف می کند. خانه جایی است که قلب x است “

آخرین رکورد آدل ، “25” ، در سال 2015 سقوط کرد. پس از آن “21” در سال 2011 و اولین آلبوم او ، “19” در سال 2008 دنبال شد. در “30” ، ادل قرار است با فوق العاده تهیه کننده مکس مارتین ، گرگ کورتین و دیگر سازندگان موسیقی که در گذشته با آنها همکاری کرده است ، همکاری کند.دیدگاهتان را بنویسید